Як розблокувати телефон або сім-карту.

Частою причиною блокування сім-карти є її рідке використання власником (рідше, ніж раз в 3-6 місяців). Таким користувачам, щоб відновити працездатність своєї карти, доводиться витрачати чимало часу і звертатися до свого мобільного оператора.
Інструкція
1
Якщо ви є власником сім-карти оператора "МТС" і вона оформлена на вас, тоді відновити активність сім-карти можна, звернувшись в офіс підтримки клієнтів. Дзвонити в абонентську службу в даному випадку безглуздо, оскільки провести процедуру розблокування можна тільки при особистій присутності власника карти. Якщо ж ваш номер оформлений на іншу особу (на батьків або друзів, наприклад), тоді вашої присутності в офісі буде недостатньо, сим- карту відновлять тільки тоді, коли прийде та людина, на якого вона зареєстрована. Не забудьте, що при візиті в салон зв'язку вам знадобиться документ, що засвідчує особу (паспорт).
2
Щоб розблокувати карту "Білайн", потрібно також звернутися в офіс компанії або до офіційного дилера "Білайн", а потім заповнити спеціальну заяву на відновлення сім-карти. Зазвичай заявка розглядається і підтверджується протягом доби з моменту подачі. Процедура відновлення є безкоштовною, умова її проведення лише одне - пред'явлення її власником паспорта.
3
Абонентам "Мегафона" в разі блокування сім-карти можливо її "реанімувати", звернувшись в офіс компанії або зателефонувавши в абонентську службу за номером 5077777 або 0500. Фахівці допоможуть вам розібратися в ситуації і відновити карту . Якщо ж це виявиться неможливим, то вам буде запропоновано написати заяву на повернення грошових коштів (якщо якась сума була на рахунку) або придбати новий номер.
Корисна порада
Користуйтеся сім-картою хоча б раз в два-три місяці, і тоді вам не доведеться активувати її заново. Якщо карта буде неактивною більше зазначеного терміну, вона може виявитися не просто заблокованою: ви можете позбутися свого номера.