Як внести гроші в скайп.

Skype дозволяє користувачам мережі інтернет не тільки здійснювати дзвінки з комп'ютера на комп'ютер, але спілкуватися через мережу з абонентами звичайних стаціонарних телефонів інших країн і міст. Такі дзвінки платні. Щоб внести гроші на рахунок в Skype, зробіть наступне:
Інструкція
1
Пройдіть за адресою на офіційний сайт «Skype» - http://www.skype.com.
2
У правому верхньому кутку сторінки побачите посилання «Вхід в Skype» - пройдіть по ній і авторизуйтесь в системі. Введіть такі ж логін і пароль, що ви вводите при використанні Skype-клієнта.
3
Знову ж в правому верхньому куті екрану знайдіть посилання «Поповнити рахунок». Пройшовши по ній, заповніть поля форм: «Ім'я», «Прізвище», «Адреса», «Місто», «Поштовий індекс», «Регіон», «Країна». Натисніть кнопку «Далі».
4
На сторінці, виберіть спосіб оплати. Рахунок «Skype» може бути поповнений декількома способами: • через «Яндекс-гроші»; • через «Pay-Pal»; • за допомогою картки «Visa»; • за допомогою картки «MasterCard» .Поставьте галочку на підтвердження того, що ви згодні з умовами обслуговування Skype, і натисніть кнопку «Далі». Система перенаправить вас на сайт, що відповідає обраному способу оплати. Дотримуйтесь зазначенням системи.