Як запустити службу довідки та підтримки. відновити довідку та підтримку на пк.

Довідкова служба ОС включена в єдину інформаційно-пошукову систему, яка отримала назву Центр довідки і підтримки (Micrоsoft Help and Suppоrt Center). На даний момент часу більшість користувачів задаються питаннями, пов'язаними з запуском служби підтримки. Щоб запустити службу підтримки ОС, потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Встановлена ОС
Інструкція
1
Перш за все повинна бути встановлена операційна система, яка дозволяє звертатися в службу підтримки. Натисніть кнопку "Пуск". Далі знайдіть вкладку "Панель управління", і клацніть по ній. Відкрийте вікно "Служба довідки і підтримки".
2
У лівій частині вікна "служби довідки і підтримки" знаходиться список "Розділ довідки " (Pick a Help topic). Ви можете знайти потрібну категорію. Далі потрібно натиснути на неї. Після цього з'явиться список найпоширеніших проблем операційної системи.
3
Клацніть мишею на будь-якому з пунктів цього списку. Ви зможете отримати консультацію з вас темам.
4
Щоб знайти відповідь на який-небудь питання, що цікавить, наберіть відповідне ключове слово в графу «Знайти» (Search). Можна також ввести ціле речення.
5
Далі клікніть мишею на розташованій поблизу кнопці, з спрямованої вправо стрілкою.
6
Завдяки службі довідки і підтримки можна виробляти різні дії, а саме: - знайти інформацію про програми операційної системи, програмах підтримки; - Провести пуск одного з декількох майстрів, призначених для вирішення виникаючих питань; - Знайти відомості по певному сповіщенні про неполадку; - Перевірити присутність конфліктів між утилітами і апаратним забезпеченням; - Запустити і провести настроювання службу Windows Update; - Прочитати інтерактивну документацію.
7
Якщо під час роботи з операційною системою у вас виникнуть проблеми, "довідкова система служби довідки і підтримки" стане вашим надійним помічником. Викликати службу підтримки також можна клавішею "F1". Також варто відзначити, що Служба підтримки доступна практично в кожному вікні. Для цього натисніть на вкладку "Довідка", яка знаходиться вгорі вікна. Далі натисніть "Центр довідки і підтримки".