Як вибрати автомобільний компресор.

Авто компресор - це електричний пристрій, за допомогою якого відбувається накачування шин. Він повинен бути у кожного водія, адже спустити колесо може в будь-якому місці. Постає питання, який же компресор краще придбати. І це стає проблемою для всіх автолюбителів, адже вибір авто компресор а - це відповідальна справа. Для грамотного вибору цього пристрою потрібно добре знати його параметри і визначитися, які підходять саме вам.
Інструкція
1
Вибирайте компресор по продуктивності - це є головним фактором відбору. Адже, чим вищий цей показник, тим швидше ви накачаєте колеса. Однак не забувайте про те, що при тривалій роботі відбувається нагрів апарату, який може привести до виходу його з ладу. Перевіряйте наявність теплового захисту, яка встановлюється в основному на більш дорогих агрегатах.
2
Зверніть увагу на монометра - він може бути цифровим або стрілочним. Про його точності залежить якість накачування і точність тиску всередині шин. Подивіться на клас точності приладу, чим менше ця цифра, тим манометр точніше.
3
Іншим важливим параметром є тиск, який у автомобільного компресор а в робочому стані становить приблизно 8 атмосфер. Однак навіть у якісних моделей воно не відповідає заявленим характеристикам.
4
Подивіться на спосіб харчування агрегату. Малопотужні можуть приєднуватися до прикурювача, а компресор и з більш високим споживанням струму повинні мати спеціальні пристосування для того, щоб їх можна було підключити до клем акумулятора.
5
Вибирайте прилад, який має металевий корпус, адже він більш міцний і стійкий до впливу зовнішнього середовища. Повітряні шланги повинні бути з хорошої і міцної гуми, так як вони є найбільш відповідальним вузлом компресор а.
Зверніть увагу
Як вибрати автомобільний компресор? При виборі автокомпрессора слід враховувати такі фактори: 1) вибираючи між поршневим і мембранним автокомпрессори рекомендується віддавати перевагу першим, оскільки в автомобілі повинні бути присутніми тільки надійно працюючі автокомпрессори, до яких відноситься поршневий автокомпресссор, мембранний же давно вже застарів.
Корисна порада
Як вибрати автомобільний компресор? Види автомобільних компресорів. Автомобільні компресори конструктивно діляться на два типи: вібраційні (мембранні) і поршневі. Наприклад, якщо продуктивність автокомпрессора дорівнюватиме 30-40 літрам в хвилину, то такий компресор без проблем достатньо швидко накачає шини з посадочним діаметром 13 - 14 дюймів на будь-якому легковому автомобілі.