Як усунути проблему на комп'ютері.

При виникненні будь-яких неполадок в програмному забезпеченні, часто відбувається завершення всіх завдань і перезавантаження комп'ютера. Важко потім дізнатися причину несправності. Ось тому в багатьох комп'ютерах автоматичну перезавантаження відключають. Але замість неї з'являється синій екран з текстом. На даний момент у користувачів з'являється безліч питань, пов'язаних з проблемами роботи комп'ютера. Щоб усунути несправність, потрібно слідувати певним алгоритмом.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Спробуйте прочитати текст помилки, навіть якщо він наведений англійською мовою, і зрозуміти що сталося. Ви дізнаєтеся причину помилки. На екрані можуть бути запропоновані методи вирішення проблеми. Можливо, доведеться навіть перевстановити драйвера. Якщо на вашому комп'ютері з'явився "синій екран", тоді має сенс звернутися до системних налаштувань.
2
Зайдіть в настройки BIOS. Це ви можете зробити, натиснувши "F8" при завантаженні комп'ютера. Як тільки комп'ютер буде завантажуватися, уб'ю ж тисніть на клавішу. Ви потрапите в налаштування BIOS. Все в BIOS потрібно виставити в значення "defaults", тобто настройки повинні бути стандартно. Приберіть всі програми з автозавантаження, так як це сильно навантажує систему. У разі якщо комп'ютер перезавантажується, треба спробувати відключити перезавантаження. Для цього вам потрібно заново включити комп'ютер.
3
Завантажте Windows. Натисніть кнопку "Пуск". Виберіть пункт меню "Налаштування", далі виберіть пункт "Панель управління". Знайдіть вкладку "Система". Виберіть пункт "додатково". Знайдіть розділ «завантаження та відновлення». Зніміть прапорець з графи «виконати автоматичне перезавантаження». В результаті цього комп'ютер перезавантажуватися не буде, але замість цього буде з'являтися "синій екран", тобто BSOD. На ньому буде написаний текст, в якому викладена суть поломки. Якщо на екрані є слово "помилка", прочитайте в інтернеті її опис.
4
Помилки синього екрану можуть бути абсолютно різні. Дана помилка може проявлятися не завжди, проте якщо не налаштувати систему на усунення цієї помилки, комп'ютер буде працювати з деякими перебоями навіть при перевстановлення операційної системи. Все коди помилок операційної системи Windows описані на сайті http://mistakes.ru/windows_stop_errors.