Як замінити лампи на Hyundai Accent. Як поміняти головне світло accent.

Автомобіль під маркою Accent («Акцент»), який випускає компанія Hyundai, відноситься до класу C. На машині встановлені дві блок-фари, які включають в себе лампи головного і габаритного світла, а також покажчик повороту. Близький і дальнє світло складається з галогенних ламп, лампа «поворотника» - однониткових, що має помаранчеву колбу. Також автомобіль може комплектуватися протитуманними фарами. При виході будь лампи з ладу важливо знати, як швидко і правильно провести заміну.
Інструкція
1
Для того щоб замінити лампу головного світла, зніміть акумуляторну батарею. Акуратно притримаєте задню частину лампи і від'єднайте колодку проводів. Зніміть гумовий чохол і виведіть фіксатор із зачеплення з гачком. Відведіть його в сторону і вийміть лампу з корпусу фари.
2
Не торкайтеся пальцями до галогенці, бо сліди приведуть до затемнення при нагріванні. Це, в свою чергу, викличе швидкий вихід з ладу лампи . Видаліть забруднення за допомогою спирту та чистої ганчірки.
3
Для заміни лампи габаритного світла від'єднайте колодку проводів, яка підходить до габаритних вогнів. Поверніть патрон лампи проти годинникової стрілки на кут приблизно в 45 градусів і вийміть його з корпусу. Лампа покажчика повороту знімається аналогічно: поверніть патрон лампи і витягніть його. Натисніть на лампу, виверніть її до упору.
4
Для заміни лампи габаритного світла і лампи сигналу гальмування в задньому ліхтарі відкрутіть викруткою два болта, за допомогою яких фара кріпиться до кузова. Посуньте ліхтар убік і виведіть два штифта держателя ліхтаря з вушок. Поверніть проти годинникової стрілки патрон і витягніть його.
5
Потім натисніть на лампу і поверніть її до упору. Вийміть лампу з патрона. Зверніть увагу при зворотній установці на те, що виступи на цоколі ламп розташовані на різних рівнях і повинні точно збігтися з внутрішніми пазами патрона.
Приводів для заміни ременя ГРМ (газорозподільного механізму) на автомобілі марки Hyundai може виникнути декілька: тріщини, надриви або інші пошкодження і після того, як пробіг автомобіля досяг 60 тис. Км. У кожному разі, зняттю та заміні ременя ГРМ повинен передувати ретельний його огляд.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - викрутка;
  • - столярний ніж.
Інструкція
1
Для заміни ременя автомобіль поставте на оглядову яму чи естакаду. За допомогою ключа на 10 ослабте чотири болта на шківі насоса з охолоджувальною рідиною. Після цього можете зняти сам ремінь і допоміжні деталі - приводи генератора, компресора кондиціонера і насос гідропідсилювача керма.
2
Далі повністю відкручує болти кріплення і знімаєте верхню кришку. Використовуючи ключ на 22, звільніть болт, яким кріпиться шків коленвала. Якщо у вас автомобіль з механічною коробкою передач, то попросіть когось утримати педаль гальма при включеній передачі, щоб не провертався колінвал.
3
Встановіть поршень у верхній мертвій точці, повертаючи колінвал доти, поки не співпаде з відміткою у вигляді літери «Т». Коли відмітка на підшипнику распредвала співпаде з отвором в зубчастому шківі распредвала, звільніть болт кріплення, зніміть шків коленвала, захисну шайбу і кришку.
4
Ключем на 10 ослабте болти кріплення нижньої кришки, а ключем на 12 послабляєте затяжку регулювального болта і болта кріплення. Потім, просунувши викрутку між роликом і втулкою, проверніть до упору проти годинникової стрілки кронштейн натяжної ролика і ослабте натяг ременя і тут же затягніть регулювальний болт.
5
Після цього за допомогою викрутки виведіть через корпусу масляного насоса кінець пружини, звільніть кріпильний болт кронштейна і обережно зніміть натяжна ролик. При заміні опорного ролика також знадобиться ключ на 12. Відверніть болт кріплення і зніміть ролик.
6
Установку проводите в зворотному порядку. Перед тим, як встановити ремінь, обов'язково перевірте, щоб установчі позначки распредвала і коленвала збігалися між собою. Тепер встановіть ремінь на шків коленвала і на распредвал з таким розрахунком, щоб з боку опорного ролика гілка ременя була натягнута.
7
Потім ослабте кріпильний болт кронштейна натяжного ролика і регулювальний болт. Під час цієї операції ролик зафіксується в робочому положенні, і ремінь знайде натяг. Проверніть колінвал два рази за годинниковою стрілкою, використовуючи кріпильний болт шківа.