Як створити віртуальний жорсткий диск.

Віртуальний жорсткий диск призначений для експлуатації його в ролі додаткового незалежного пристрої зберігання даних. Завдання та цілі для такого диск а можуть бути найрізноманітніші. Все залежить від ваших вимог. Однак не кожен користувач зможе впоратися з цією операцією. Щоб створити віртуальний жорсткий диск , потрібно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер. Складатися в локальній групі "Адміністратори".
Інструкція
1
Щоб створити віртуальний жорсткий диск , натисніть кнопку "Пуск". Далі натисніть на вкладку "Панель управління". Виберіть елемент "Адміністрування", потім перейдіть в "Диспетчер Hyper-V". На панелі дій натисніть "Створити" і виберіть "Жорсткий диск ". Майстер створення віртуального жорсткого диск а дає можливість легко створити умовний диск . Відразу поясніть для себе, що віртуальні жорсткі диск і не можна створювати в папках, які використовують шифрування. Більшість параметрів, якими можна користуватися для настройки віртуального жорсткого диск а, відрізняються в залежності від виду створюваного диск а. У всіх ситуаціях для умовного жорсткого диск а потрібно призначити ім'я та місце збереження.
2
Для настройки віртуального жорсткого диск а дотримуйтеся інструкцій на сторінках майстра. Для послідовного переходу між сторінками майстра тисніть кнопку "Далі". Для переходу до певної сторінки клікніть назва цієї сторінки в лівій області. Щоб створити віртуальний жорсткий диск , користувач операційної системи повинен складатися в групі "Адміністратори".
3
Створення віртуального диск а займе деякий час, тому доведеться почекати. Після встановлення умовного жорсткого диск а, клікніть на кнопку "Готово". Віртуальний жорсткий диск буде готовий. Намагайтеся виконувати всі операції по даному алгоритму, так як процес створення віртуальних жорстких диск ов якщо конфігурація може привести до серйозних збоїв комп'ютера. Також варто відзначити, що практично всі віртуальні жорсткі диск і зберігаються у вигляді спеціальних VHD-файлів. Не зберігайте віртуальні диск і в папках, які в свою чергу використовують стиснення NTFS. Якщо після створення віртуально диск а вам потрібно внести які-небудь зміни, скористайтеся майстром зміни віртуальних жорстких диск ів.