Як відновити домову книгу.

Якщо ваша будинкова книга загублена, або дані були загублені при переїзді на інше місце проживання, або якщо ваш будинок розселили в примусовому порядку, або вам попалася безвідповідальна організація, яка втратила вашу реєстрацію в будинковій книзі в нескінченному купі паперів, то існує кілька способів відновити записи будинкової книги.
Інструкція
1
Для відновлення книги реєстрації потрібно, в першу чергу, звернутися в ЦОН (Центр обслуговування населення) по територіальності із заявою в письмовій формі про втрату, а також пред'явити список таких документів: оригінал і копію посвідчення особи (для відновлення реєстрації по місцем проживання дітей до 16-ти років - свідоцтво про народження), довідку з адресного бюро, підтверджуючу місце вашої реєстрації, оригінал і копію документа на житло, оригінал або копія квитанції про оплату за книгу реєстрації.
2
Питання це вам допоможе вирішити також сільська рада (адміністрація) і місцевий паспортний стіл, УФМС, в чиїй компетенції знаходиться вирішення проблеми відновлення будинкової книги.
3
До того ж в паспортному столі зазвичай ведеться спеціальна документація: картки обліку, книги домогосподарств. Можливо, вам доведеться звернутися ще й у БТІ (Бюро технічної інвентаризації).