Як позбутися комарів.

Що й казати - вони всюди! Вдень - на вулиці, увечері і вночі - вдома і на вулиці. Як же вони набридли, а як жахливо сверблять місця укусів цих шкідливих комах. Давайте розберемося, що треба робити, щоб відчувати себе поряд з комарами абсолютно захищеним.
Інструкція
1
Для дому, в першу чергу, придбайте фумигатор. Щоб його дія була максимально ефективно, закрийте вікна та активуйте чудо-засіб. Це нововведення сучасних технологій випускається в декількох варіаціях - пластинки, спіралі, рідина. Не важливо, який вид придбали ви, користуйтеся тим, що є. Активна дія фумігатора починається через годину, як тільки в повітрі накопичується достатня концентрація синтетичних отрут, до яких сприйнятливі комарі. Під дією цього засобу комарів паралізує, і настирливого дзижчання ви більше не почуєте.
2
Крім того, є маса народних засобів, які допомагають захиститися від комарів . Якщо ви є прихильником натуральних продуктів, купите базилік, евкаліпт або гвоздику. Розкладіть по кімнаті. Повірте, комарів стане значно менше.
3
А що ж вам робити на свіжому повітрі, де немає фумігаторів, та й дія ефірних масел непомітно? Все просто. Ідіть в магазин і купіть репелент. Даний засіб наноситься безпосередньо на шкіру. Вибирайте підходящу для вас консистенцію - спрей, крем або масло. Обробіть відкриття ділянки шкіри. Не забудьте оновити покриття через кілька годин. Уважно прочитайте інструкцію по застосуванню репелента. Не наносіть його на обличчя.
4
Мабуть, найбезпечніший спосіб позбутися від комарів без усякої хімії - це придбати намет з маскітной сіткою. Цей нехитрий пристрій допоможе провести час на вулиці без укусів і дзижчання комах, до того ж, при необхідності захистить від сонця і вітру. Сучасні намети мають високий дах і дозволяють навіть розводити відкритий вогонь всередині.