Як зробити меблі з картону. меблі з картону викрійки.

Меблі з картону виходить цілком міцна, так як виготовляється за особливою технологією. Вона справно служить за своїм призначенням, а не стоїть в кутку, як декоративний предмет інтер'єру. Картон дуже дешевий, а в побуті і зовсім непридатний матеріал, але меблі з нього можна виготовити найбільш незвичайних форм і безмежних забарвлень. Тут застосовні не тільки розпис та декорування, але і декупаж, обтягування тканиною, що додає картонній меблів вишуканість і неповторність.
Вам знадобиться
  • картон, папір «крафт», калька, малярний скотч, трафаретний (канцелярський) ніж, змінні леза до нього, лобзик або електролобзик з лезами для металу, термопістолет з комплектом клею, кисті для клею, металеві лінійки 50 і 80 см, універсальний клей для шпалер, швидкосохнучий клей для дерева і рідкий клей «Момент» для великих поверхонь.
Інструкція
1
Підберіть необхідну кількість підходящого для вашого вироби картону. Для внутрішніх перегородок виробів з кривими, округлими формами використовуйте одношаровий картон, двох-або тришаровий підійде для внутрішніх стінок прямолінійною меблів. Пам'ятайте, що темний картон більш міцний, ніж світлий.
2
Приготуйте також папір «крафт» звичайну пакувальну або білу для покриття готового виробу всередині і зовні для фарбування або декоративного обклеювання. Для цієї ж мети можна використовувати кальку, при цьому і папір, і кальку треба рвати руками, щоб отримати більш рівну поверхню. Для обклеювання кутів і стиків найкраще підійде малярний скотч, змочений губкою з водою. Використовуйте олівець, гумку і металеву лінійку 50 см і 80 см для побудови викрійки і розмітки, а також для різання картону. Для обробки зрізів переменяются наждачний папір, а для непромокального покриття - паркетний лак.
3
Вибір форми для картонній мебелі.Воспользуйтесь для початку викрійками з інтернету або книг, виберіть невеликий предмет, щоб розібратися в технології, а потім вже можна буде придумувати свій дизайн.
4
Розробляйте свої меблі з урахуванням декількох правил: предмети повинні бути пропорційними, стійкими; якщо меблі симетрична, можна намалювати половину викрійки, а другу просто зобразити дзеркально; мінімальна кількість складових - 3: це фасад, внутрішні елементи і задня стінка. Число внутрішніх елементів, в зарубки на яких вставляються перпендикулярні частини, залежить від форми, стійкості і глибини меблів (до 30 см достатньо 1 елемента). Чим більше буде навантаження на картон при використанні, тим більше у зарубок буде потрібно.
5
Тримайте в пам'яті при проектуванні «одяг» меблів товщиною 0,6 см, які додадуться по всій поверхні через обклеювання крафт і декоративним папером або тканиною.
6
Різка картону .Пріжімайте картон важкої довгою металевою лінійкою при проведенні різу для чіткості лініі.Іспользуйте лобзик для прискорення процесу різання однакових форм - їм можна одночасно розрізати декілька шарів, скріпивши їх паперовим малярським скотчем. Залишайте кути ліній недопіленнимі - ножем для різання куточки відрізати їх зручніше і акуратніше.