Як створити чат в асьці.

ICQ-чат - програма, що дозволяє спілкуватися відразу декільком користувачам між собою в режимі реального часу. ICQ-чат відкриває перед користувачами величезні можливості. Спілкування в чаті відбувається наступним чином: додаєте новий контакт в icq, реєструєтеся, слідуючи підказкам програми. В основному icq-чати доступні для реєстрації всім, але є й такі, де потрібно запрошення іншого користувача.
Інструкція
1
Існує досить велика кількість програм, так званих icq-чатів. Однією з найбільш популярних і доступних є проект JimBot.
2
скачав цю програму собі на комп'ютер, перейшовши за посиланням http://jimbot.ru/2010/02/jimbot-dlja-samix-malen-kix.html.
3
розпакуємо завантажений архів. Увага, важливо, щоб файли bot.jar і JimBotManager.jar знаходилися в одному місці.
4
Перейдемо в папку з вищевказаними файлами і запустимо jimbot.jar (на екрані комп'ютера ні чого не повинно відбуватися)
5
Далі запустимо JimBotManager.jar, після чого відкриється вікно, в якому необхідно натиснути MySQL -> Запуск MySQL, Бот-> запуск бота.
6
Після проведених операцій у правому нижньому кутку монітора з'явиться миготливий квітка, після цього натискаємо Бот -> Запуск адмінки.
7
В адмінці встановлюємо настройки. Далі в рядку ChatBot на головній сторінці натискаємо Старт. Ну і заключний крок - залишилося роздати UIN всім своїм друзям і насолоджуватися спілкуванням. Пам'ятайте, що ваш icq-чат буде активним тільки під час роботи вашого комп'ютера.