Як зробити машину з дерева.

Якщо ви вирішили зробити дитині його перший автомобіль, або просто вам нема чим зайнятися влітку, а ви завжди мріяли про кадилаку з відкритим верхом, у вас є прекрасна можливість за декілька літніх днів виконати поставлені перед вами мети. Все, що вам для цього знадобиться - це домашній інструмент, певна кількість матеріалу, залежне від складності конструкції, і ваша фантазія.
Інструкція
1
Уявіть свій майбутній автомобіль. А після того, як повністю намалюєте його в своїй уяві, перенесіть його на папір. Одержаний результат без сумніву може відрізнятися, мати доопрацювання або навпаки, щось виявиться зайвим, однак вам необхідна база, від якої ви могли б відштовхуватися, тому зробити це необхідно.
2
Підготуйте все необхідне: пилку, молоток, можливо лобзик, кріпильні матеріали, шкурку і, зрозуміло, фарбу. Якщо у вас чогось бракує, або вам здається, що буде потрібно щось ще, вирушайте в будівельний універмаг і придбайте все необхідне. Проконсультуйтеся з продавцем, розкажіть йому, навіщо ви купуєте інвентар, можливо, він зможе вам порадити більш відповідний товар за більш привабливу ціну.
3
Підготуйте матеріал. Його ви теж можете або повністю купити, або частково використовувати домашнє начиння. Наприклад, непотрібний старий шафа, стілець, ящик, та й взагалі, все, що завгодно, зроблене з дерева і давно непридатне для використання. Ламайте і не шкодуйте, але при цьому ламайте акуратно, щоб не пошкодити, адже можливо - це майбутня двері вашого мустанга.
4
Почніть будівництво. Як виглядає машина, ви прекрасно знаєте, і споруда основного каркаса навряд чи у вас викличе труднощі, проте пам'ятайте про комфорт і зручність. Ноги не повинні нікуди упиратися, а ліктям не потрібно зустрічати перешкод під час "водіння".
5
Декоруйте машину , як вважаєте за потрібне. Можливо, у вас є пару старих коліс, які можна використовувати як додатковий девайс, або непотрібна вихлопна труба. Подібні речі надають реалістичності вашої споруді і тим самим піднімають її естетичний вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XRkz9UCopNs