Як змінити експрес панель.

Починаючи з дев'ятої версії браузера Opera, при створенні нової порожньої вкладки з'являється сторінка, що містить віконця з картинками-посиланнями на найбільш потрібні вам веб-сторінки. Виробники назвали її « експрес- панеллю» і надали користувачам деякі інструменти для редагування зовнішнього вигляду і змісту.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Найчастіше, звичайно, вам будуть потрібні функції додавання та видалення сайтів в панель. Для додавання треба клацнути порожню комірку зі знаком «плюс» і в діалозі або вибрати зі списку запропонованих браузером часто відвідуваних сторінок, або ввести свій URL в поле «Адреса». В обох випадках в поле «Ім'я» можна вказати підпис до картинки-посиланню, інакше браузер і це зробить сам.Для видалення якійсь із посилань панелі досить клацнути хрестик в правому нижньому куті, який з'являється при наведенні на картинку курсора миші.
2
Клацнувши правою кнопкою на вільному просторі панелі і вибравши пункт «Налаштувати Експрес-панель» можна відкрити віконце зміни установок. В ньому є можливість вибрати в комп'ютері картинку, яку браузер буде використовувати в якості фону панелі. Як і для фону робочого столу, тут можна вибрати один з чотирьох варіантів масштабування фону. Тут же можна поміняти кількість колонок і змінити розмір картинок. Є тут і можливість відключити кнопку додавання нових посилань в експрес-панель.
3
Кілька інструментів зміни не відображаються в графічному інтерфейсі браузера, але до них можна дістатися через редактор конфігурації. Щоб його запустити, треба набрати в адресному рядку opera: config і натиснути Enter. Потім напишіть speed в поле пошуку, і редактор залишить тільки настройки, мають це слово в своїй назві. Вам потрібні ті з них, які поміщені в секцію User Prefs - ви можете міняти їх на свій розсуд.