Як побудувати торговий павільйон. необхідні документи для установки павільйону.

Для будівництва павільйону необхідно орендувати у міста земельну ділянку під будівництво. Основними кроками будуть вибір місця, павільйону і подача заяви у відповідний державний чи муніципальний орган.
Інструкція
1
Перший крок до будівництва або установці павільйону - вибір місця. Торгівля процвітатиме лише в "жвавих" місцях, тому до вибору варто підійти грунтовно. Після того, як ви приблизно догляньте земельну ділянку під павільйон, потрібно буде вирішувати, який павільйон ви хочете побудувати. Це вже буде залежати від того, чим і коли ви будете торгувати, вибір павільйонів величезний. Для тимчасової, літньої торгівлі дуже підходять павільйони з легких конструкцій, які не відносяться до нерухомості, оскільки не мають міцного зв'язку з землею. Для інших видів торгівлі більше підійде павільйон з фундаментом, в якому не буде холодно. Такий павільйон є нерухомістю. За законом права на нерухоме майно підлягають державній реєстрації в органах Росреестра.
2
Для того, щоб орендувати земельну ділянку під будівництво павільйону , вам буде необхідно подати до уповноваженого державний чи муніципальний орган заяву про вибір земельної ділянки та попереднє погодження місця розміщення об'єкта - павільйону . Уповноважений орган проводить усі необхідні процедури з вибору ділянки та інформування зацікавлених осіб про майбутнє будівництво вашого павільйону . Приймається рішення про попереднє погодження місця розміщення павільйону , проводяться кадастрові роботи, ділянка ставиться на кадастровий облік. Після цього орган приймає рішення про надання ділянки для будівництва, укладається договір оренди, який необхідно зареєструвати в органах Росреестра.
3
Наступний крок - отримання дозволу на будівництво павільйону . Однак воно потрібно тільки в тому випадку, якщо павільйон можна вважати об'єктом капітального будівництва. Містобудівна кодекс дає досить розпливчасте визначення таких об'єктів (об'єкт капітального будівництва - це будівля, будівля, споруда за винятком тимчасових споруд, кіосків, навісів і подібного). Однак більшість павільйонів все ж можна і за цими характеристиками віднести до об'єктів капітального будівництва. Для отримання дозволу на будівництво необхідно подати відповідну заяву в уповноважений орган, приклавши до нього: 1. правовстановлюючі документи на земельну ділянку - договір оренди і т.д.2. проектну документацію по павільону.3. містобудівний план земельної ділянки, на якій розташований павільон.4. висновок державної експертизи проектної документації по павільону.В різних випадках можуть бути необхідні інші документи.Только по проходженні всіх цих кроків можна буде починати безпосередньо будівництво павільйону .