Як завантажувати анімаційні картинки. анімаційна картинка в контакті.

Отримувати анімації на сайти, де це неможливо умовами сайту, насправді можливо технічно. Зазвичай, в таких випадках, адміністрація сайту просто відключає можливість завантажувати динамічні малюнки. Такі обмеження накладають на завантаження аватарів багато форумів, а також сайт ВКонтакте на розміщення анімації на стінах користувачів.
Інструкція
1
Для обходу обмежень досить підмінити розширення файлу. Всі динамічні малюнки Windows, або анімації, мають розширення *.gif", в той час як статичні картинки мають розширення * .jpeg (*.jpg"), * .png", * .bmp - і це тільки самі поширені формати.Загрузка анімації на сайт, який не може прийняти анімацію, і її динамічне відображення зводяться до того, щоб поміняти розширення файлу. Зробити це можна в будь-якому файловому менеджері, наприклад, Total Commander.
2
В файлових менеджерах назви файлів відображаються з розширенням, наприклад, «Фотографія0001.jpg"». У випадку з анімованим зображенням, в середовищі Windows, тобто в звичайних папках, файл може називатися «Анімація», а в файловому менеджері він носитиме ім'я «Анімація.gif"».
3
Тепер за допомогою стандартних опцій редагування в Total Commander або будь-якому іншому менеджері файлів виберіть «Перейменувати» і відредагуйте розширення файлу, вказавши після точки "jpeg" замість "gif". Після цього збережіть отриманий файл і спробуйте завантажити його на сервер. Анімація повинна отображаться.Еслі замість анімації ви бачите тільки лише її перший кадр, спробуйте використовувати розширення "jpg", "png", "bmp" та інші.
Зверніть увагу
Звертайте увагу на обсяг анімації. Зазвичай, сайти виставляють обмеження на завантажувані аватари та зображення в розмірі декількох сотень кілобайт. Анімації, на відміну від статичних зображень, можуть не бути завантажені навіть після зміни розширення в силу їх великого обсягу.