Як змінити тариф інтернету. Як змінити провайдер.

Популярність інтернету зростає в геометричній прогресії. Тарифів стає все більше, і час від часу виникає бажання і необхідність їх міняти.
Інструкція
1
У будь-якого інтернет-провайдера повинен бути свій сайт. На будь-якому подібному сайті є колонка або закладка, що стосується різноманітних тарифних планів, що включають в себе ті чи інші особливі опції або акції, розраховані на певне коло клієнтів. Так, наші потреби з часом мають властивість змінюватися, так що можливість зміни тарифу бачиться вельми полезной.Прежде все, визначитеся з необхідними опціями (краще заздалегідь, до заходу на сайт), прикиньте, який обсяг трафіку вам потрібен, яка швидкість і скільки ви готові за це платити. Пам'ятайте, що формулювання типу «швидкість до 100 Мбіт/с» зовсім не означають, що вам рівно 100 і надходитиме на постійній основі (особливо важко з цим йде справа у інтернету з USB-модемів). Юридично вас не обманюють, а практично відсутність швидкості на обличчя, при цьому ніякі претензії за швидкістю зв'язку обгрунтованими визнані не будуть. І таке рішення не суперечить законам. Така наша нинішня реальність.
2
Отже, ви зайшли на відповідну сторінку вашого провайдера і вам в очі кидається відразу кілька дуже вигідних, на перший погляд, пропозицій. Не поспішайте з висновками: пошукайте очима на сторінці зірочки або маленькі виноски, написані найчастіше дрібним шрифтом - там може бути найголовніше, і далеко не завжди привабливе. Не буває так, щоб було все і даром. Це називається «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці». Скоріше всього, таким чином ви виявите деякі підводні камені. Також звертайте увагу на різні святкові або клієнтські акції для тарифних планів. Проробивши всі вищеперелічені операції, зробіть свій вибір, але для повної впевненості оцініть подібні пропозиції інших провайдерів: можливо, їх показники переконають вас у правильності свого рішення, а, можливо, і буде до зміни не тільки тарифу, а й провайдера.
3
На закінчення, хочеться сказати, що крім цін і послуг, пошукайте на різних незалежних форумах відгуки про роботу тих чи інших провайдерів або попитайте друзів і знайомих: одна справа - красиві слова і зовсім інша - чітке та якісне виконання обіцяних послуг . Довіряйте крупним, перевіреним, добре зарекомендували себе компаніям.