Як позбутися від спаму на робочому столі.

Останнім часом все частіше в інтернеті стали зустрічатися віруси, які розміщують рекламу (спам) прямо на екрані монітора персонального комп'ютера. При цьому відображення реклами вже не залежить від наявності підключення до мережі інтернет. Антивіруси часто просто не бачать ці віруси або не приймають їх за заражені файли. Тому позбавлятися від такого спаму необхідно вручну.
Вам знадобиться
  • Навики володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку необхідно викликати командний рядок. Для цього потрібно увійти в меню "Пуск" і вибрати там рядок "Виконати", клацнувши на ній лівою кнопкою миші один раз.Еслі же вхід в меню "Пуск" утруднений, то необхідно викликати "Диспетчер задач" натисканням клавіш "Ctrl + Alt + Delete ". У верхньому меню "Файл" необхідно вибрати рядок "Нова задача (Виконати ...)".
2
У вікні командного рядка необхідно в рядок введення прописати команду "msconfig".
3
Після цього з'явиться меню "Налаштування системи", в якому необхідно вибрати вкладку "Автозавантаження".
4
У вкладці "Автозавантаження" відображаються програми, які активуються автоматично при запуску операційної системи. В цьому переліку програм необхідно скасувати (зняти галочки) автоматичний запуск програм, назви яких викликають підозру (яких раніше в цьому переліку не було). Зазвичай віруси зі спамом відображуються ближче до кінця списку, або завершують його.
5
Після скасування автоматичного запуску програми-вірусу зі спамом необхідно перезавантажити комп'ютер.
Корисна порада
Після видалення вірусу з автоматичного завантаження комп'ютер краще все ж перевірити на наявність вірусов.Также можна видалити всі записи про програму-вірусі з реєстру. Робиться це або вручну, або за допомогою спеціальних програм.