Як прошивати диплом.

Коли наближається термін здачі диплома , студенти починають думати про те, як його прошивати. Суворі вимоги до палітурки дипломної роботи не дозволяють використовувати для її оформлення дирокол і швидкозшивач. Щоб найостанніша і важлива робота студента виглядала презентабельно і акуратно, можна її переплести на пластикову пружину. Такий спосіб палітурки не займе багато часу і додасть вашій роботі красивий і закінчений вигляд, а також значно збільшить ваші шанси на отримання високої позначки.
Вам знадобиться
  • - надруковані на аркушах А-4 сторінки дипломної роботи;
  • - механічний брошюратор;
  • - пластикова напівпрозора передня обкладинка;
  • - задня обкладинка з щільного картону;
  • - пластикова пружина для брошюровки.
Інструкція
1
Щоб прошити диплом, спочатку помістіть непотрібний лист А-4 в брошюратор і встановіть потрібну ширину аркуша, якщо брошюратор пристосований для прошивки паперу різного розміру. Якщо є така функція, то встановіть глибину перфорації.
2
Бічні тримачі повинні щільно притискати аркуш паперу з двох сторін, щоб не відбувалося зсуву сторінок при брошюровке. Потягніть ручку брошюратора на себе і вниз, щоб перевірити правильне положення листа і якість перфорації. Вийміть пробний аркуш паперу і відкладіть його.
3
Вставте стопку сторінок в брошюратор таким чином, щоб листи стосувалися дальньої стінки відсіку для паперу і були закріплені бічними тримачами. Сторінки не повинні стирчати з стопки, її краї повинні бути рівними. Водночас не вставляйте більше 15 сторінок, так як в такому випадку отвори в папері можуть бути пробиті не до кінця.
4
Потягніть ручку брошюратора на себе і вниз до упору і відпустіть її. Не намагайтеся пробити аркуші ще раз для перестраховки від неповного перфорирования - повторно зроблені отвори можуть не збігатися з тими, що були пробиті раніше. Вийміть листи з відсіку для паперу. Таким чином перфорує всі сторінки дипломної роботи, прозору і непрозору обкладинки диплома .
5
Потягніть спеціальний важіль, що знаходиться з правого боку брошюратора, у напрямку до себе і виберіть відповідний діаметр пружини, слідуючи підказкам на корпусі брошюратора.
6
Помістіть пластикову пружину в гребінку таким чином, щоб зубчики пружини були спрямована вгору. Потягніть важіль, що знаходиться з правого боку брошюратора, на себе, щоб пружина трохи відкрилася. Беріть по частинах перфоровані листи диплома і надягайте їх отворами на зубчики пружини.
7
Коли всі сторінки диплома опиняться нанизаними на пружину, поверніть важіль в початкове положення, щоб пружина закрилася.
8
Обережно висуньте піддон для паперових відходів від перфорації і видаліть накопичилися паперові обрізки. вставте піддон на місце.
Корисна порада
Для додавання або видалення аркушів з дипломної роботи виконайте всі дії в зворотному порядку.