Як забрати диплом.

Трапляється, що випускник вищого навчального закладу з якихось причин не може забрати диплом у встановлений строк, або втратив виданий йому документ. Але підтвердження про освіту та отриманої в ході навчання кваліфікації може в найнесподіваніший момент знадобитися на співбесіді або на роботі. Тому необхідно в найкоротші терміни звернутися за місцем вашого навчання для відновлення диплом а на основі даних, що зберігаються в архіві кожного ВНЗ.
Вам знадобиться
  • - паспорт
  • - нотаріальна довіреність на отримання документів (якщо ви хочете забрати диплом іншої людини)
  • - обхідний лист (якщо ви ще його не здавали в деканат)
Інструкція
1
Якщо диплом про освіту не був отриманий вами вчасно, то необхідно зателефонувати в деканат навчального закладу, де ви вчилися, і уточнити, де і коли можна отримати ваш диплом . Потім приїхати в обумовлений час і забрати його, пред'явивши для посвідчення вашої особи паспорт або нотаріальну довіреність. Довіреність потрібна в тому випадку, якщо ви забираєте диплом іншої людини. Напишіть розписку про отримання диплом а, яка залишиться в деканаті.
2
Якщо ви є випускником і хотіли б отримати диплом раніше, ніж відбудеться офіційна церемонія, то зверніться в деканат навчального закладу та з'ясуйте, коли вами може бути достроково отримано диплом про освіту. В обумовлений час прийдіть в деканат, здайте обхідний лист, студентський квиток і пред'явіть паспорт. Отримайте диплом і напишіть розписку про те, що цей документ вам виданий.
3
У разі втрати диплом а спочатку зверніться до найближчого відділення міліції, щоб отримати довідку про втрату документа. Потім подайте в деканат факультету, на якому ви навчалися, заява про видачу дубліката диплом а і пред'явіть довідку з міліції про втрату диплом а. Уточніть, через який час вам може бути зроблений дублікат.
4
Після подачі заяви на виготовлення дубліката, прийдіть в обумовлений час і, пред'явивши паспорт, заберіть дублікат диплом а, написавши розписку про його одержання. Якщо навчальний заклад не в змозі відновити дублікат додатка до диплом у, то дублікат диплом а видається вам без додатка.
5
Якщо ви успішно склали державні іспити, але диплом ную роботу не захистили, то ви можете отримати диплом про неповну вищу освіту або академічну довідку. Для отримання такого документа зверніться в деканат свого факультету і напишіть заяву про видачу диплом а про неповну вищу освіту на ім'я ректора. Через кілька тижнів отримаєте диплом або академічну довідку, пред'явивши паспорт і написавши розписку про отримання документа.
Зверніть увагу
Копії дипломів про вищу професійну освіту постійно зберігаються в вашій особистій справі в архіві ВУЗа.Прі отриманні диплома за дорученням іншої особи, нотаріально завірена довіреність залишається в особовій справі власника диплома.