Як поміняти пароль в скайпі. Як поміняти пароль на skype.

«Skype подарував інтернет-користувачам можливість спілкуватися в реальному часі, перебуваючи на різних кінцях світу. Зареєструвавшись в «Skype, можна здійснювати дзвінки, а також відео-дзвінки з комп'ютера на комп'ютер. Пароль облікового запису« Skype необхідно міняти періодично, як і паролі інших служб, які зберігали персональну інформацію.
Інструкція
1
Зайдіть в програму, ввівши логін і пароль. В панелі меню відкрийте меню «Skype, активуйте команду« Змінити пароль .... Відкриється нове вікно, в якому необхідно заповнити наступні поля: «Введення поточного пароля,« Введіть новий пароль, «Підтвердження нового пароля. Натисніть «Застосувати, щоб зберегти зміни.
2
Використовуйте web-інтерфейс «Skype для зміни пароль користувача. Пройдіть по посиланню http://www.skype.com. У правому верхньому куті екрану знайдіть посилання «Вхід в Skype і відкрийте її. Авторизуйтесь в системі. У нижній частині відкрилася сторінки буде відображена інформація про вашому акаунті - логін, зареєстровану адресу електронної пошти, пароль. Пройдіть по посиланню «Змінити пароль і введіть нові дані. Збережіть налаштування.
Зверніть увагу
До питання про видалення логіна в Скайпі. Видалити його на даний момент не можна. Але зареєструвавши новий логін, можна всіх ваших абонентів неявно перенаправити на новий логін. Для цього в старому логіні потрібно відредагувати особисті дані приблизно так: поле «Повне ім'я»: «[СТАРИЙ ЛОГІН] заблокований (неактивний, закритий, помер і т.п.)!», Поле «Штат, регіон»: «Використовуйте активний ( новий, робочий і т.п.) логін: [НОВИЙ ЛОГІН] «. ось погано, що не можна поміняти логін ось це.