Як збільшити іскру.

Машини з приводом на задні колеса виробництва Волзького автозаводу досі випускаються з контактною системою запалення, незважаючи на те, що вона давно застаріла. Однак російським автопромом в кінці 90-их років минулого століття було налагоджено виробництво безконтактної системи запалювання. Правда, подібними системами обладналися автомобілі, призначені виключно для експорту з країни.
Вам знадобиться
  • - обладнання для безконтактної системи запалювання - 1 компл.,
  • - викрутка.
Інструкція
1
Установка вищеназваної системи в автомобілі сприяє утворенню більш потужного іскрового розряду на контактах свічки запалювання завдяки підвищеному напрузі (до 24 кВ), Року Польщі у вторинній обмотці котушки індуктивності.
2
Щоб здійснити модернізацію контактної системи запалювання необхідно придбати комплект, у складі якого є: котушка індуктивності 27.3705, датчик-розподільник (Холла), комутатор 3620.3734, джгут електропроводки, високовольтні дроти, свічки запалювання А17ДВР або їх аналоги.
3
Переобладнання віднімає у автомобіліста, що має невеликий досвід виконання подібних робіт з електрообладнанням, трохи більше однієї години.
4
В першу чергу встановлюється котушка запалювання, оптимальним місцем для її розміщення є лівий бризговики моторного відсіку. За допомогою двох саморізів вона закріплюється в зазначеному місці.
5
Далі, встановивши колінвал по мітках моменту запалення, що відповідає такту стиснення в четвертому циліндрі, старий «бігунок» замінюється датчиком Холла, і на кришці переривника-розподільника переставляються високовольтні дроти.
6
Потім на двигуні в голівці блоку циліндрів проводиться заміна свічок запалювання. На їх контактах попередньо встановлюється зазор, рівний 0,8 мм.
7
В ході останнього етапу переобладнання встановлюється нова котушка індуктивності і до всіх елементів безконтактної системи запалювання приєднується джгут електропроводки з набутого комплекту.
8
Одягнувши кришку переривника-розподільника, за допомогою стробоскопа виставляється правильний кут випередження запалювання, після чого автомобіль готовий до подальшої експлуатації.