Як збільшити потужність двигуна Ниви. Як форсувати мотор ниви.

Одним з варіантів збільшення потужності мотора автомобіля «Нива» є чіп-тюнінг електронного блоку управління (ЕБУ). Внесення змін до програмного забезпечення вказаного пристрою оптимізує роботу інжекторного двигуна . Завдяки чому збільшується частота обертання коленвала, скорочується експлуатаційний витрата палива і зростає потужність мотора.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук,
  • - адаптер,
  • програмне забезпечення для чип-тюнінгу.
Інструкція
1
Ні для кого не секрет, що прошивка ЕБУ автомобіля «Нива», встановлена виробником відповідно до техрегламентом, істотно обмежує можливості його силової установки.
2
Наприклад, паливно-повітряна суміш, що подається в циліндри двигуна , навмисно збіднена, хоча мотор спочатку проектувався для роботи з більш збагаченої сумішшю. Але за наполяганням екологів подача бензину до форсунок була скорочена.
3
Щоб внести зміни в існуючі параметри роботи двигуна необхідно підключити адаптер комп'ютера або ноутбука до діагностичного роз'єму машини. Зрозуміло, що на комп'ютері повинні бути інстальовані відповідні додатки.
4
За допомогою програмного забезпечення здійснюється коригування робочих параметрів систем мотора, в результаті яких робота двигуна оптимізується, і він стає більш прийомистим, завдяки зміненому упорскуванню і збільшеній потужності. Динаміка автомобіля «Нива» під час руху також поліпшується.
5
Парадоксально, але факт. Незважаючи на збільшену подачу бензину до складу робочої суміші, у машини знижується експлуатаційний витрата палива, що сприятливо відбивається на екологічній обстановці навколишнього середовища.
Зверніть увагу
На ринку є в продажах програми, спеціально призначені для чип-тюнінгу автомобілів «Нива».