Як відновити обігрів скла.

Запітніле заднє скло автомобіля привносить свою частку дискомфорту в управління автомобілем. Особливо під час його експлуатації в осінньо-зимовий період, коли температура навколишнього повітря наближається до нуля, а атмосфера насичена вологою. Вдобавок погіршення огляду дорожньої обстановки ззаду знижує рівень безпеки.
Вам знадобиться
  • - струмопровідний клей з трафаретами.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно з'ясувати причини осідання конденсату на поверхню заднього скла. З цією метою використовують контрольну лампочку або авометр, за допомогою якого визначається наявність напруги на контактах обігрівального елементу в зазначеному місці.
2
Якщо в результаті перевірки отримано позитивний результат, то надалі, в ході візуального огляду скла, виявляється ділянку, в якому є розрив огрівальної ланцюга.
3
Визначивши місце ремонту, з трафарету, наявного в комплекті з тюбиком клею, знімається захисна плівка, і він наклеюється на скло так, щоб пошкоджену ділянку ланцюга знаходився в центрі прорізу трафарету.
4
Струмопровідний клей наноситься в два прийоми: 1. необхідну кількість клею видавлюється в проріз трафарету і перемішується там; 2. через хвилину після нанесення першого, наноситься другий шар, але вже не перемішується, а просто накладається зверху.
5
Після, приблизно, десяти хвилин, яких достатньо для полімеризації клею, зі скла видаляється трафарет, і автомобіль з відновленим обігрівом заднього скла готовий до подальшої експлуатації.