Як робити паперові квіти. в'язання Оленку.

Майстерно зроблені квіти з паперу виглядають вельми незвично і цікаво. При цьому виготовити їх зовсім не складно. З цим завданням при певних навичках під силу впоратися навіть 4-х річній дитині, зрозуміло, якщо він працюватиме під контролем дорослих. Розглянемо, як можна легко виготовити паперові квіти , використовуючи як основного елемента викрійку у формі сердечка. Основний принцип їх виготовлення ви згодом зможете використовувати і в інших схожих композиціях з паперу.
Вам знадобиться
  • піна для флористики, вазочка, прикраси та дерев'яна паличка-стебло
Інструкція
1
Візьміть картон і зробіть трафарет у формі сердечка. По ньому намалюйте викрійку майбутніх пелюсток вручну або на комп'ютері, розмножте і роздрукуйте на принтері на звороті кольорового паперу. Після цього виріжте заготовки ножицями.
2
Візьміть кожне сердечко, згорніть навпіл, потім кожну з його половинок також згорніть навпіл. Для виготовлення однієї квітки потрібно буде шість таких сердечок. Таким чином, вийде шість однакових пелюсток.
3
Візьміть кожне сердечко, згорніть навпіл, потім кожну з його половинок також згорніть навпіл. Для виготовлення однієї квітки потрібно зробити шість таких сердечок. Таким чином, буде шість однакових пелюсток.
4
Візьміть палички різної довжини, помістіть їх у вазу. Вони виконуватимуть роль стебел, тим самим можна зробити букет паперових квітів. Після цього закріпіть їх за допомогою флористичної піни. В якості стебел також можна використовувати шматки товстого дроту. Після цього закріпіть квітки на кінцях паличок за допомогою все тієї ж піни. Тепер букет готовий.
Корисна порада
Для виготовлення квітів найкраще використовувати щільну різнокольорову папір, оскільки, по-перше, з нею легше працювати, а по друге яскраві різнокольорові пелюстки виглядатимуть набагато цікавіше і привабливіше. Звичайно, можна використовувати будь-який папір, головне, щоб вона була щільна і відповідного кольору.