Як зробити будиночок для барбі. Як зробити будиночок для барбі з книг.

Це чудове заняття для мами і дитини тим більше, що потім дитині буде приємно грати з речами, зробленими своїми власними руками. Звичайно, чим менше ваша дитина, тим більше доведеться робити мамі, але навіть малюк може внести посильний вклад у створення будиночка для своєї коханої Барбі та її друзів. Створюйте його разом з дитиною, надаючи йому можливість робити те, що йому під силу.
Вам знадобиться
  • папір, картон, тканина, пряжа для в'язання, скотч, ножиці, коробки, кубики, конструктор, різні наклейки, листівки та вирізки з журналів.
Інструкція
1
Якщо у вашій квартирі знайдеться стара бабусина етажерка або сучасний стелаж, то вам дуже пощастило, адже це практично готовий багатоповерховий будинок. Можна обладнати гараж для машини красуні на першому поверсі, на другому - передпокій, вітальню і кухню, на третьому - спальні і ванну.
2
Перегородки можна просто зробити з щільного картону або фанери (тоді вам буде потрібна допомога тата). Виріжте або намалюйте віконця, повісьте на них фіранки із залишків тканини. Стіни обклейте шпалерами, буде гарно, якщо в іграшковому будиночку стіни будуть обклеєні такими ж шпалерами, як і стіни кімнати вашої дівчинки. Ваша дитина нехай намалює картини, які можна розвісити на стінах будиночка.
3
Найголовніше в будинку - затишок. Звичайно, такий будиночок можна обставити і покупної меблями, але набагато цікавіше зробити її самому. Подивіться навколо, напевно, у вашому будинку знайдеться багато непотрібних предметів, з яких можна створити ексклюзивну меблі. Коробки різної величини, іграшкові кубики. Освітлення в будинку зробіть з новорічної гірлянди. І не забудьте про милі штучки: на столик поставте букетик із квітів (це можуть бути букетики із сухоцвітів), зв'яжіть килимки, зшийте постільна білизна. Прикраса лялькового будиночка для Барбі - це нескінченний політ фантазії. В інтер'єрі можна щось постійно додавати, переставляти меблі, придумувати.
4
Старший брат або тато можуть вдосконалити будову. Наприклад, можна спорудити ліфт. Кабіну зробіть з коробки, для цього цілком підійде коробка з-під соку. Виріжте дві стінки. Блок робіть з котушки від ниток або якого-небудь коліщатка від зламаної машинки. В верхню полицю угвинтите шуруп, попередньо вдягнувши на нього котушку. Одну мотузку прив'яжіть до низу коробки, а іншу - зверху, перекиньте через котушку і зав'яжіть. Якщо смикати за мотузку, ліфт буде їздити вгору і вниз. Повірте, грати з таким будиночком набагато цікавіше, ніж з купленим в магазині.
Корисна порада
Якщо у вас не знайшлося ні стелажа, ні етажерки, не біда. Зробіть будиночок для Барбі з коробок з-під телевізора або іншої великої побутової техніки.