Як вибрати тв-антену. Як вибрати домашню антену.

Якщо вас не влаштовує якість колективної антени, вам доведеться придбати індивідуальну. Сьогодні на ринку можна придбати відповідне обладнання як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Вибір телевізійної антени визначається умовами прийому сигналу, місцем передбачуваного розташування антени, наявністю прямої видимості до телецентру, конструктивними особливостями дахи і т.д.
Інструкція
1
При наявності прямої видимості між телевізійним центром і місцем установки антени найбільш придатною буде так звана пасивна телевізійна антена. Якщо ви знаходитесь на значній відстані від телецентру, вибір слід зробити на користь антени з вбудованим підсилювачем і блоком живлення з адаптером.
2
Телевізійна антена може бути зовнішньої або кімнатної. Кімнатна антена привабливіша за вартістю, вона зручна в обігу, оскільки її можна без праці перемістити і підключити до іншого телевізійного приймача. Недолік такої антени в тому, що вона потребує ретельної налаштування та орієнтуванню всередині приміщення. Частково усунути цей недолік допоможе активна антена з підсилювачем.
3
Зовнішня антена володіє кращими можливостями з прийому сигналу. Найвища якість прийому сигналу дасть активна антена з широкосмуговим підсилювачем метрового і дециметрового діапазону хвиль. Така антена приймає стійкий сигнал при середній віддаленості від центру мовлення, причому до неї можна підключити 2-3 прийомних пристрою.
4
Найкращим вибором, звичайно ж, буде супутникова антена, яка дозволяє забути про перешкоди, причиною яких в інших випадках є віддаленість від телецентру або рельєф місцевості. Сигнал супутникової антени може бути ослаблений лише дуже сильними опадами у вигляді дощу або снігу.
5
Іноді доводиться стикатися з тим, що поблизу телевізійного центру або ретранслятора відбувається спотворення або звуку. Для усунення цих явищ застосовуються пристрої, що ослабляють сигнал (атенюатори). Другий спосіб впоратися з цією проблемою - підібрати модель телевізійного приймача, менш чутливого до спотворень сильного сигналу.
6
Якщо ж інтенсивність сигналу недостатня, на екрані з'являються перешкоди. Вони усуваються зміною положення антени, місця її установки і висоти. При недостатньому ефекті застосовуються антенні підсилювачі.
Зверніть увагу
Розглянемо тему про те, як вибрати хороший антену для телевізора. Антена повинна максимально відповідати умовам і стандартам мовлення у вашій місцевості. Купуючи антену, ми припускаємо, що будемо експлуатувати її не один десяток років. Розглядаючи більш детально відповідь на питання, як вибрати хороший антену для телевізора підкреслимо, що праворуч розміщені запитання, які найбільше цікавлять наших читачів за останній час.
Корисна порада
Перш ніж вибрати ту чи іншу антену, необхідно вирішити для себе питання про доцільність її застосування, так як умови прийому, місце розташування антени, наявність прямої видимості до телецентру, конструкція будівлі, даху і пр. - Не завжди будуть задовольняти якісному прийому ТВ-програм. Перед придбанням телевізійної антени бажано проконсультуватися у фахівця, а також звернути увагу на те, з якою антеною і як показує телевізор сусіда. По можливості слід перевірити роботу ...