Як додати пошук в Опері.

У правому верхньому куті вікна браузера Opera є віконце для введення пошукових запитів з списком, що випадає пошуковиків, в які можна направити цей запит. Існує можливість додавати, видаляти, міняти порядок пошукових систем у цьому списку.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Для доступу до потрібних налаштувань, вам треба спочатку розкрити список, що випадає пошукових систем і вибрати самий нижній пункт («Налаштувати пошук»). Таким способом ви відкриєте вікно налаштувань Opera на вкладці «Пошук». Клацніть на ній кнопку з написом «Додати».
2
З'явиться діалогове віконце з заголовком «Служба пошуку», де треба заповнити поля з даними про нову пошуковій системі. Вкажіть назву, яка буде з'являтися у випадаючому списку. Призначте гарячу клавішу пошуку в цій системі. Вкажіть URL, на який браузер повинен відправляти запит. І, якщо треба, команди, що містять змінні самого запиту і метод відправки. Тут же ви можете призначити висновок цього пошуковика на сторінці експрес-панелі і зробити його першим у списку пошуку, тобто обраним за замовчуванням. Заповнивши всі, натисніть кнопку «OK».
3
Однак заповнювати всі поля самостійно зовсім не обов'язково, можна передоручити це браузеру. Якщо ви віддасте перевагу такий спосіб, то спочатку перейдіть на сайт пошуковика, який потрібно додати до списку. Це не обов'язково повинна бути саме пошукова система, можна використовувати систему локального пошуку будь-якого інтернет-ресурсу. В поле введення пошукового запиту клацніть правою кнопкою мишки і виберіть у випадаючому контекстному меню рядок «Створити пошук». В результаті відкриється вікно з попереднього кроку з заповненими браузером полями. Вам залишиться додати в нього гарячу клавішу і натиснути «OK».