Як виготовити ялинку.

Як бути, якщо наближається Новий Рік, але немає можливості поставити в квартирі справжню ялинку ? Не біда, в кінці кінців, відчуття свята може створити і симпатична декоративна ялинка, зроблена з дешевих підручних матеріалів. Таку саморобну лісову красуню ви можете зробити за лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • Щільна папір або картон, ножиці, клей, олівець, зелена фарба
Інструкція
1
Візьміть аркуш цупкого паперу або тонкого картону. Розміри аркуша можуть бути різними - все залежить від того, наскільки велику святкову ялина ви хочете змайструвати.
2
Пофарбуйте лист з обох сторін яскравою зеленою фарбою. Зрозуміло, фарба може бути будь-якого кольору, адже ви не обмежені в своїй фантазії. Якщо фарба відсутня, можна використовувати листи самоклеїться плівки, які необхідно акуратно наклеїти на папір або картон. Дуже симпатичною може вийти ялинка, складена з обрізків паперу різних кольорів (на зразок клаптикової ковдри).
3
Скрутіть з отриманого листа конус і склейте його, зробивши гостру вершину. Рівне обріжте нижню частину конуса так, щоб майбутня ялина міцно стояла на округлому підставі.
4
Збоку конуса намалюйте олівцем контури гілок у вигляді ромбів. Ромби розташовуйте рівномірно по всій площі поверхні конуса, у верхній частині вони повинні бути менше за розмірами, ніж знизу.
5
Кожну таку ромбоподібну гілочку акуратно виріжте по контуру, залишаючи в цілості верхню частину, якою гілка буде кріпитися до стовбура.
6
Зігніть гілочки ялинки вбік і розпушити їх, зробивши на гілці додаткові надрізи.
7
Тепер ялинку можна нарядити, повісивши на неї невеликі іграшки, намисто, цукерки - якщо дозволяють розміри лісової красуні. В вершину ялинки можна вставити вирізану з картону і розфарбовану червоною фарбою зірочку. А заздалегідь підготовлені невеликі подарунки в святковій упаковці можна заховати прямо під конусовидним стволом новорічної красуні.
Корисна порада
Джерело: «Сто затій двох друзів. Приятелі-винахідники », В.А. Головін, 1966.