Як зменшити джинси.

Але навіть якісні джинси мають властивість розтягуватися після шкарпетки. Чоловікам рекомендується купувати джини свого розміру, а от жінкам для довгої шкарпетки необхідно вибирати їх на 1-2 розміри менше. Але не переборщіть: занадто вузькі джинси створюють тиск на внутрішні органи, що уповільнює процес кровообігу і згодом може привести до різних захворювань.
Інструкція
1
Тому вибирайте джинси , насамперед, зручні, а в разі, якщо вони розтягуються і розлучатися з ними не хочеться, дотримуйтеся ряду порад: Поперіть джинси в пральній машинці, а потім висушіть в гарячій сушці. Нормальні джинси неодмінно дадуть усадку. Якщо гарячої сушки немає, то після прання обполосніть їх холодною водою і, не скручуючи і не стискаючи, повісьте в вертикальному положенні. Головний девіз джинс: часте прання - запорука гарного вигляду;
2
Розпоріть джинси по бічних швах (якщо є навик в шиття, а якщо ні, то краще зверніться в ательє), намітьте дрібному з виворітного боку ширину, яку хочете отримати, потім змітайте нитками. Після примірки, якщо ширина влаштовує, відріжте все зайве і акуратно прострочіть;
3
Не носіть одні джинси занадто часто: для запобігання природного розтягування придбайте кілька пар джинс. Поперемінно міняючи одні джинси на інші, ви дозволите зберегти їх «заводський» вид надолго.После прання, коли джинси трохи посідали, гладьте їх у вологому стані. Злегка вологі джинси після прасування знову розтягнуться і ефекту від прання не вийде.
Зверніть увагу
У гардеробі будь-якої людини, від мільйонера до простого службовця, можна знайти, як мінімум, одну пару джинс. Основний козир джинс - практичність і комфортність в носінні - став вирішальним при виборі їх мільйонами і мільйонами чоловіків і жінок по всьому світу.