Як зменшити грудну клітку. Як зменшити ребра.

Надмірно велика грудна клітка надає верхній частині тіла диспропорциональное будову: занадто широкі плечі, занадто масивна спина. Якщо причина в надмірному розвитку м'язової маси, то припинення занять не позначиться на фігурі: м'язову тканину замінить жирова, а обсяг не зміниться.
Інструкція
1
Не припиняйте заняття спортом, якщо диспропорція викликана ними. Обсяг грудної клітки залишиться колишнім. Не намагайтеся опустити плечі і зсутулившись, ви тільки погіршите кровопостачання органів і зменшіть обсяг легких. Продовжуйте заняття, змінивши їх спрямованість. Якщо раніше ви розвивали силу, тепер важливі розтяжка і витривалість. Виконуйте вправи з невеликим обтяженням або без нього (залежно від початкової фізичної підготовки), розвивайте гнучкість. Подивіться на балерин: фігури у них складені досить пропорційно, а за рахунок розтягування м'язів груди не здається надмірно широкою. Пробуйте ті ж вправи, що використовуються в класичному балеті.
2
Корсет. Переважний лікувальний або той, що використовується в якості нижньої білизни. Носіть такий тип, який утягивает саме спину і плечовий пояс. Стяжка талії і верхньої частини стегон тільки посилить враження диспропорції за рахунок підкресленою різниці.
3
Плаття вибирайте з товстими бретелями, а ще краще - з плечима. Тонкі бретелі або їх повна відсутність зорово розширять плечі. Верх сукні переважний темний, але не чорний - він теж зробить ілюзорну кордон ваших плечей більш вузькою.
4
Акцентуйте увагу на нижній частині тіла, зокрема на стегнах. Зробіть з візуально більш широкими за допомогою світлих кольорів, горизонтальної смужки і вільних силуетів. Носіть широкі яскраві пояси.