Як максимізувати прибуток.

Максимізація прибутку - мрія будь-якого підприємця і мета будь-якого комерційного підприємства. Що потрібно зробити для того, щоб отримати максимальну прибуток в найбільш короткі терміни, і як утримати прибуток на максимумі?
Інструкція
1
Максимально знижуйте витрати до тих меж, що не позначаться на якості вашого товару. Визначте, де ви можете заощадити. Може бути, ваш товар не потребує такої дорогої рекламі, або ви можете заощадити на електриці, поставивши енергозберігаючі лампочки, а також на воді, поставивши лічильник. Можливо, технологія виробництва товару, використовувана вами, вже застаріла і вимагає дуже великих витрат. На нововведення теж потрібно витрачати гроші, проте це все окупиться з лишком, після їх впровадження у виробництво.
2
Збільште об'єм виробництва. Припустимо, ви досягли мінімально можливих витрат, і якщо будете знижувати їх далі, то погіршиться якість продукції. Яким же чином в цьому випадку максимізувати прибуток ? В першу чергу, треба збільшити обсяг виробництва. Знову ж тільки в тому випадку, якщо ваш товар користується попитом і на більшу кількість товару знайдуться споживачі. В іншому ж випадку збільшення обсягів виробництва призведе ні до максимізації прибутку, а до збитків.
3
Створіть ексклюзивний товар. Інноваційні продукти завжди мають великий шанс на отримання максимального прибутку підприємством. Якщо ви в своїй області випускаєте щось незвичайне, що не має аналогів, то максимізації прибутку ви можете досягти за рахунок збільшення ціни. Зрозуміло, товар повинен користуватися попитом, споживач повинен в ньому потребу, а ціна повинна бути не більше розумних меж. В іншому випадку при високій ціні найпередовіший і необхідний товар не буде користуватися дуже великим попитом, покупці будуть змушені обходитися без нього.