Як прибрати гіркота в роті.

Свіже дихання приємно не тільки вам, а й оточуючим. Однак коли мова заходить про гіркоти у роті , проблем тут може бути куди більше, ніж всього лише відсутність свіжості. Гіркота під роті вже є наслідком певних проблем і, щоб позбутися від неї, потрібно усунути причину її появи.
Інструкція
1
Визначте причину гіркоти. Якщо гіркота в роті супроводжується неприємним запахом, то, скоріш за все, ви маєте проблеми з яснами. Зверніться до стоматолога і займіться лікуванням десен.Также однією з причин гіркоти у роті можуть бути проблеми з жовчним міхуром. Досліджуйте у лікарні стан жовчовивідних шляхів. Якщо проблеми є, вам слід пройти курс лікування, призначений врачом.Возможно, ваші проблеми пов'язані з шлунково-кишковим трактом. Гастрит, захворювання кишечника, порушення рухової активності шлунка часто є причинами гіркоти у роті . Пройдіть гастроскопію на предмет виявлення або виключення захворювання шлунка та кишечника.
2
Використовуйте освіжувачі порожнини рота. Якщо гіркота в роті не є наслідком хвороби внутрішніх органів, а пов'язана лише з проблемами ясен, наслідком прийому ліків або стресом, то можете сміливо купувати засоби для освіження дихання. Також варто грамотно підібрати зубну пасту і використовувати зубну нитку.
3
Правильно харчуйтеся. Щоб уникнути появи гіркоти в роті , слід звернути увагу на свій раціон. Відмовтеся від кислого і солодкого, виключіть алкоголь і смажені продукти. Так як відчуття гіркоти може бути наслідком підвищеної кислотності організму, то частина продуктів просто не йтиме вам на пользу.Пітайтесь часто, але невеликими порціями. Робіть упор на овочі та фрукти.