Як підібрати насос для опалення. Як вибрати насос для опалення відео.

Практично всі сучасні автономні системи опалення обладнуються циркуляційними насосами. Саме це обладнання дозволяє працювати системі опалення надійно і ефективно. Однак для хорошої роботи опалювальної системи необхідно подбати про правильний вибір насоса.
Інструкція
1
Якщо насос обраний правильно, то навряд чи колись доведеться зіткнутися зі всілякими збоями в роботі системи опалення . Хороший насос сприяє економії електроенергії, зниженню шуму в радіаторі, а також підвищенню тепловіддачі.
2
У кожного циркуляційного насоса є багато параметрів, які повною мірою визначають його функціональні здібності. Основним параметром виступає напір насоса. Цей параметр обов'язково вказується у технічному паспорті обладнання.
3
Цей параметр дорівнює величині гідравлічного опору всієї системи. При розрахунку величини гідравлічного опору в замкнутій системі опалення , не звертають уваги на поверховість будівлі. Якщо система опалення змонтована правильно, то цей параметр в середньому дорівнює 2-4 м водяного стовпа. Параметр є ідентичним для стандартних систем опалення малоповерхових будинків.
4
Крім основного параметра, який був розглянутий вище, при виборі насоса обов'язково потрібно враховувати і параметр потреби будинку у теплі. Даний параметр обов'язково повинна бути вписана в паспорт на будівлю. Його розрахунком займаються під час проектування самого будови. Якщо дані відсутні, то їх цілком можна обчислити самостійно.
5
Після того, як вихідні дані вже розраховані, можна переходити до вибору. Найпростіше вибрати насос по каталогам. Саме каталог надасть повну інформацію про пристрій і дозволити порівняти характеристики пристроїв. При підборі насоса потрібно пам'ятати, що всі результати розрахунків, які ви отримали, розраховані на максимум його роботи.