Як розібрати принтер.

Будь то принтер або МФУ, зустрічаються проблеми друку, пов'язані безпосередньо з несправностями всередині апарату, які не вирішити стандартною утилітою діагностики. І тоді залишається тільки один вихід - ремонт з проникненням в надра пристрою.
Вам знадобиться
  • викрутка
Інструкція
1
Причин тому може бути багато: засмітилася/засохла друкуюча головка, потрібно прочистити датчик паперу, перевірити механізми подачі і переміщення, голівки, витягти сторонні предмети, заклинює пристрій. Конструкція більшості принтер ов схожа, особливо якщо розглядати моделі однієї фірми і однієї лінійки.
2
В першу чергу, треба перемістити друкувальну головку на паркувальний майданчик (стосується пристроїв з струменевим друком).
3
Потім відкрийте кришку і вийміть картриджі.
4
Далі від'єднайте пристрій від мережі і приступайте до демонтажу корпусу.
5
Отсоедините допоміжні панелі для направлення паперу. Візьміть в руку викрутку і відкрутите гвинти, якими кріпляться зовнішні пластикові панелі корпусу.
6
Потім зніміть плату управління. Для цього відкрутіть гвинти, якими вона кріпиться до станини принтер а, і від'єднайте що йдуть до неї дроти.
7
Далі відкрутите гвинти, що кріплять станину, і заберіть її в сторону.
8
Слідом від'єднайте йдуть до друкуючої голівці шлейфи і зніміть її з напрямних.
9
Все вузли пристрою стали доступні. На цьому загальний етап розборки закінчений. Далі все залежить від конкретної несправності і моделі принтер а.
10
Збірка здійснюється в зворотному порядку. Операції по збірці/розбиранні варто проводити з крайньою обережністю, щоб не пошкодити численні датчики. Інакше пророблена робота може виявитися не тільки марною, але й може завдати непоправної шкоди і без того несправному принтер у.