Як записувати двосторонні диски.

Незважаючи на те, що DVD- диски поступово здають свої позиції, а на зміну їм приходять куди більш місткі USB-накопичувачі, багато хто так і не відмовилися від цього типу носіїв. Але для того, щоб вміти використовувати можливості DVD-дисків в повну силу, необхідно навчитися записувати на них інформацію. Багато зіткнулися з проблемою правильного запису на двосторонні болванки, а хтось так і не зміг освоїти цей процес для двошарових дисків.
Вам знадобиться
  • Nero Burning Rom
  • WinRar
Інструкція
1
Якщо вам потрібно просто заповнити двосторонній диск даними, то ваші дії не будуть відрізнятися від звичайного запису диска. Вставте болванку в ваш привід і запустіть програму NERO. Виберіть один з варіантів запису диска. Вкажіть файли, які потрібно записати на диск. Натисніть «прожиг». Дочекайтеся завершення операції. Після завершення запису ваш привід автоматично відкриється, дозволивши вам дістати диск. Переверніть диск і вставте його в привід іншою стороною.
2
Повторіть всі дії з першого кроку, обравши другий комплект файлів для запису.
3
Якщо ж вам необхідно записати одну програму або файл, який не поміщається на одну сторону DVD-болванки, то все трохи складніше. Щоб уникнути плутанини створіть архів, що містить файл або папку з файлами. При його створенні розбийте його на кілька частин. Досить буде двох частин, розмір яких не перевищує 4,5 Гб. Це можна зробити найпопулярнішим архіватором WinRar або програмою Total Commander.
4
В результаті ви отримали комплект файлів, які можна без зусиль записати на двосторонню болванку. Щоб уникнути плутанини з назвою частин і їх розташуванням, розподіліть файли в порядку зростання. Пам'ятайте, що для об'єднання архівів в один файл вам будуть потрібні абсолютно всі частини.