Як зробити hard reset.

Зазвичай «hard reset» має на увазі логічне форматування. При цьому диск приводиться в первинний стан. Якщо на ньому були якісь дані, вони втечуть. Якщо була виконана операція нарізки розділів, диск готується до робочого стану, і на нього можна ставити ОС. На даний момент часу користувачі задають безліч питань, які пов'язані з форматуванням жорсткого диска. Потрібно виробити певні дії, щоб безпечно зробити hard reset.
Вам знадобиться
  • ПК
Інструкція
1
Практично на всіх завантажувальних дисках присутній файл з назвою "format.exe". Це і є утиліта форматування жорстких дисків.
2
Після завантаження з диска перед вами з'явиться вікно.
3
Праворуч в нижньому куті буде блимати курсор. Це командна рядок.
4
Наберіть на клавіатурі "format", натисніть пробіл.
5
Ставте двокрапка і натисніть клавішу:
6
Далі введіть команду С: \ WINDOWS> format c:
7
З'явиться вікно з повідомленням: "УВАГА, ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ НА ДИСКУ З: БУДЕ УДАЛЕНА"! Приступити до форматування [Y (та)/N (немає)]?
8
Натисніть клавішу. Почалося форматування. Час залежить від розміру жорсткого диска. В кінці процедури видається запит про мітку томи, а саме "чи хочете ви якось підписати диск чи ні"? Це завжди можна виконати потім.
9
Натисніть і повертайтеся в завантажувальну програму. Тепер у вас чистий диск.
10
Утиліту "format" можна використовувати з параметрами. Для цього наберіть в командному рядку "format". Потім пробіл, слеш, і параметр.
11
У вас з'явиться команда "\ WINDOWS> format/"?
12
Тепер натисніть. Далі з'явиться довідка про параметри. Для багатьох користувачів з цих параметрів важливі тільки перші.
13
Тобто, якщо ви напишете так: "С: \ WINDOWS> format c:/q", то час форматування скоротиться в рази.
14
Якщо ви напишіть: "С: \ WINDOWS> format c:/s", то з отформатированного жорсткого диска можна буде завантажуватися в DOS.