Як перевірити на невидимість в асьці. Як зробити невидимий статус в асьці.

Статус "Невидимий" служить в ICQ-клієнті ( асьці ) для того, щоб в клієнті інших контактів не відображається ваше знаходження в мережі (онлайн). Таким чином, при невидимому режимі ви перебуваєте онлайн, але інші користувачі аськи вас не бачать (ви для них в статусі оффлайн). Користувач в невидимому режимі може відправляти і отримувати повідомлення, тому є способи перевірити, насправді людина не в мережі чи ні.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Найкращий і надійний спосіб перевірити, чи знаходиться людина в невидимому режимі - перевірити його номер (УВП) через сайт. Прикладом такого сайту є ресурс - www.kanicq.ru. Даний сайт, так само як і подібні йому, має безпосередній зв'язок з сервером ICQ. Для перевірки точного статусу користувача необхідно лише ввести його ідентифікаційний номер (УВП) в призначене для цього поле, після чого натиснути кнопку "Перевірити". Сайт автоматично надсилає запит на сервер аськи і буквально через декілька секунд видає вам істинний статус користувача, встановлений на даний момент (швидкість відповіді на запит залежить, в основному, від швидкості вашого інтернет-з'єднання).
2
Є ще один спосіб, який в деяких випадках також дозволяє дізнатися справжній статус користувача в асьці (можливість перевірки залежить від icq-клієнта, встановленого на комп'ютері перевіряється людини) .Цей спосіб полягає в новому пошуку людини по базі і наступному запиті його статуса.Для цього необхідно зайти в меню свого icq-клієнта, вибрати в ньому рядок "Додати/знайти користувачів". Перед вами відкриється вікно пошуку контактів, в якому слід ввести необхідні для пошуку конкретної людини дані (найлегше скопіювати його номер (УВП) і вставити в рядок введення "Шукати по ICQ #"). Також потрібно обов'язково поставити галочку в рядку "Тільки онлайн", після чого натиснути кнопку "Пошук". Якщо користувач підключений, перед вами з'явиться рядок з його номером. Також для переконливості можна викликати контекстне меню контакту (клацанням правою кнопкою миші), в якому далі вибрати строчку "Перевірити статус контакту". У відповідь на цей запит програма видасть вам повідомлення про статус контакту.
Статус в програмах для спілкування дає додаткову інформацію про користувача: як технічну, так і особисту. Ці дані відображуються безпосередньо в аркуші контактів, а також при спеціальному зверненні до профілю співрозмовника.
Інструкція
1
Перший і найпростіший спосіб полягає в тому, щоб відкрити вікно повідомлень (там, де ви спілкуєтеся з іншими людьми) того співрозмовника, у якого хочете перевірити статус. У верхній частині вікна, що з'явилося, де знаходиться нікнейм співрозмовника, ви можете побачити статус. Приміром: Санек - відпочиваю.
2
Другий спосіб трохи складніше, але якщо статус довгий, то він може не поміститися після никнейма, як у першому способі. В цьому випадку ви повинні відкрити список своїх контактів, знайти там необхідного вам співрозмовника і клацнути по нікнейм двічі лівою клавішею миші, після чого відкриється особиста інформація цього контакту. У самому верху перебуватиме ім'я цього контакту, трохи нижче - номер ICQ, ще нижче - чи знаходиться співрозмовник в мережі зараз чи ні. А ось вже після цього напису видно і статус даної людини, якщо, зрозуміло, він написав або поставив його.
3
Статус може бути виражений готовим символом, передбаченим самою програмою для спілкування. Щоб подивитися такий статус, ви також повинні відкрити список контактів. Перед кожним никнеймом ви бачите символ у вигляді квітки. Якщо людина не виставив особливий статус, то це буде просто зелений квітка, що позначає присутність контакту в мережі. Якщо квітка червоний - користувач не в мережі, якщо на квітці висить табличка - людина зайнята, відлучився ненадовго, обідає і так далі.
Корисна порада
Щоб повідомити якусь детальну інформацію про себе або позначити свій емоційний стан, користувач може створити статус-напис. Перевіривши статус-напис зазначеним вище способом, ви можете судити, на яку бесіду налаштований ваш приятель. Можливо, варто почекати з розповіддю про те, як чудно ви провели відпустку.