Як роздати інтернет в мережу.

Доступ в інтернет вже давно є необхідністю для багатьох активних користувачів стаціонарних ПК і ноутбуків. Крім того, в багатьох будинках, офісах та інших місцях вже створені локальні мережі, що об'єднують всі перераховані вище пристрої. Немає нічого дивного в тому, що користувачі бажають отримати доступ в інтернет з кожного ноутбука або комп'ютера, що входить до складу єдиної локальної мережі. Зробити це не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • мережеві кабелі
  • свитч
Інструкція
1
В ідеалі, для створення локальної мережі з доступом в інтернет вам знадобиться маршрутизатор або роутер. Але у випадку, якщо у вас вже є готова локальна мережу, побудована з використанням світча, можна обійтися і їм. Єдиний мінус такого методу в тому, що один з комп'ютерів, до якого буде підключений кабель інтернет сполуки, потрібно включити навіть тоді, коли ви плануєте вийти в інтернет з іншого обладнання.
2
Відкрийте настройки мережевих підключень на основному комп'ютері. Налаштуйте з'єднання з інтернет ом так, як цього вимагає ваш провайдер. Якщо воно вже налаштоване, то залиште все як є. Відкрийте властивості вашого підключення до інтернет у. Знайдіть вкладку «Доступ» і натисніть на неї. Знайдіть пункт, який відповідає за дозвіл використання даного з'єднання з інтернет ом іншим комп'ютерам локальної мережі. Увімкніть його і вкажіть потрібну мережу. Налаштування основного комп'ютера на цьому завершились.
3
Зайдіть в властивості протоколу TCP/IP вашої локальної мережі на іншому комп'ютері або ноутбуці. Перевірте IP-адресу пристрою. Він повинен відрізнятися від IP-адреси основного ПК лише останнім сегментом. Знайдіть поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз» і заповніть їх IP-адресою основного комп'ютера.
4
Повторіть третій крок для всіх пристроїв, що входять до складу вашої локальної мережі.