Як заглушити голос.

Не завжди буває просто знайти потрібну пісню в збірниках караоке, особливо, якщо пісня рідкісна. Для того, щоб використовувати інструментальну частину треку для свого власного виступу, необхідно заглушити голос виконавця, щоб він був майже невиразний серед решти міксу. Виконавши цю операцію, ви зможете використовувати трек як акомпанемент до вашого караоке.
Вам знадобиться
  • Windows PC, Realtek AC'97 Codec
Інструкція
1
Завантажте безкоштовний кодек Realtek AC'97 з сайту виробника. Відкрийте архів і запустіть інсталяційний файл setup.exe. Під час установки Windows може показати попередження із серії "Система не може встановити справжність розробника". Ігноруйте це повідомлення, натиснувши на кнопку "Продовжити установку".
2
Успішно завершивши установку, перезавантажте комп'ютер. Настав час використання нового драйвера. Щоб це зробити, знайдіть значок динаміка в правому нижньому кутку вашого робочого столу, правою кнопкою миші клікніть на нього і виберіть пункт "Пристрої відтворення".
3
Зайдіть в меню налаштувань відтворення (пункт "Налаштування" або "Конфігурація"). У підрозділі "Додатково" виберіть опцію "Прибрати голос" і натисніть "Застосувати".
4
Готово! Тепер ви можете проводити караоке-сесії з друзями, програючи інструментальні версії своїх улюблених пісень без оригінального вокалу.
Корисна порада
Для розширеного контролю над процесом видалення голоси з пісень рекомендується встановити який-небудь звуковий редактор (наприклад, безкоштовний Audacity)
Якщо у вас немає мінусовки тієї чи іншої пісні, перетворити на неї можна практично будь аудіофайл з вокалом. Здійснення такої операції може знадобитися як для репетиції перед кастингом, так і просто для виконання пісні під караоке.
Інструкція
1
Постарайтеся знайти в інтернеті файл з цікавить вас піснею в такому місці, де він викладений правомірно. Багато виконавців і групи поміщають такі файли на свої офіційні сайти.
2
Переконайтеся, що музичний файл є стереофонічним. Прибрати голосову складову із монофонічного файлу простими засобами неможливо.
3
Якщо файлу у вас немає, запишіть його, користуючись будь призначеної для цього програмою, з компакт-диска, компакт-касети або радіо. Запис також має бути стереофонічною. Закон дозволяє здійснювати такі записи в особистих цілях.
4
Встановіть на свій комп'ютер програму Audacity. Вона є кроссплатформенной і працює на різних операційних системах. Якщо ви користуєтеся Linux, спочатку перевірте, чи не встановлена на вашому комп'ютері ця програма і так, а якщо її немає, спробуйте знайти її на дисках з дистрибутивом. У разі, якщо пошук не увінчався успіхом, скачайте її з наступного сайту: http://audacity.sourceforge.net
5
Відкрийте вибраний або створений вами звуковий файл в цій програмі.
6
Натисніть на спрямовану вниз стрілку, розташовану праворуч від імені доріжки - з'явиться меню. В ньому виберіть пункт «Розділити стереодоріжках». З'явиться дві окремих осцилограми для кожного з каналів.
7
Виберіть нижню доріжку, потім в меню "Ефекти" виберіть «Інвертування».
8
Кожну з доріжок перетворите в монофонічний, користуючись меню, які з'являтимуться при натисканні на спрямовану вниз стрілку, розташовану праворуч від імені доріжки. Для цього виберіть у цьому меню пункт «Моно».
9
Збережіть результат в окремий файл. Спробуйте його прослухати - повинна вийде минусовка. Пам'ятайте, однак, що повністю голос, швидше за все, не зникне. Але гучність його на тлі музики повинна значно знизитися.
10
Розпочніть репетиції або використанню файлу з метою співу під караоке. Чи не поширюйте вийшов файл.