Як зробити погану фотографію.

Як правило, будь-який фотограф прагне зробити кадр максимально якісним: помірно освітленим, з добре проглядається сюжетом, розміреним композицією і центральним об'єктом зйомки на передньому плані. Але в якій формі, окрім шкідливого ради, можна пояснити типові помилки початківців фотографів?
Інструкція
1
Погана фотографія починається ще задовго до клацання. При зйомці на витягнутих руках вам обов'язково вдасться вловити розмазаний пейзаж. Щільно притискаючи руки до обличчя і корпусу або просто використовуючи штатив, ви б такого ефекту не досягли. Відновити різкість практично неможливо.
2
Знімайте в сутінки. Освітлен в цей час доби вже недостатньо яскраве для зйомки без спалаху, але ще недостатньо темно для зйомки з нею. Вам нізащо не вдасться передати точні кольору, видимі очима.
3
Використовуйте спалах, вбудовану в фотоапарат, особливо при фронтальній зйомці людей. Якщо модель не зіщулити, створивши картину в дусі «Щойно прокинулася», то світло обов'язково відіб'ється від її зіниць в червоному кольорі. Втім, цей дефект можна буде видалити графічним редактором.
4
Фотографуйте дрібні предмети в режимі панорами. При загальному плані подробиці, особливо неяскравих кольорів, повністю губляться, кадр стає порожнім. Для якісної зйомки кожну деталь фотографують окремо в режимі макрозйомки або супермакро. Аналогічно для поганого кадру з великим предметом сфокусуйтеся на якійсь одній його деталі.
5
Кнопка «Баланс білого» ("WB") - не для вас. Якщо не налаштовувати колір перед кожним знімком, то білий поступово перетвориться в зелений, а чорний - в синьо-сірий з червоними смужками. Інші кольори також спотворяться: зелений стане рожевим або бурим, теплі відтінки перетворяться в холодні, і навпаки.
6
Підвищіть світлочутливість до максимуму. В цьому випадку на кожному знімку буде помітна брижі - так званий шум, схожий на перешкоди в відеозапису. Низька світлочутливість зводить появу такого дефекту нанівець, а зараз позбутися його буде дуже важко.
7
Експозамер повинен стояти в негативних величинах в темний час доби і в позитивних в світле. В цьому випадку світла в кадрі ніколи не буде в міру: днем занадто багато, вночі занадто мало.