Як заглушити барабани.

Акустичні барабани , особливо бас-бочка, можуть виробляти оглушливий нервує сусідів шум, особливо в житлових приміщеннях, які погано звукоізольовані. Замість того, щоб намагатися грати якомога тихіше, ви можете легко приглушити барабани , використовуючи підручні матеріали (подушки, ковдри, теплі куртки і т.д.)
Вам знадобиться
  • Акустичні барабани, барабанний ключ, подушки, ковдри, теплі куртки, поролон
Інструкція
1
Почніть з басового барабана. Отвинтите гвинти, що кріплять передню частину барабана до його корпусу, за допомогою барабанного ключа. Приберіть зняту частину в сторону.
2
Помістіть подушки (або ковдри) всередині барабана так, щоб вони впиралися в передню частину, коли ви повернете її на місце. Щоб вони не розліталися всередині, ущільните їх чим-небудь важким, наприклад, мішками з піском.
3
Поверніть открученную передню частину на місце, надійно закріпивши її гвинтами. Перевірте новий звук барабана. Якщо вам здається, що звук все ще гучний, набивайте барабан подушками доти, поки результат не буде задовільним.
4
Настав час малого барабана. На жаль, повне його приглушення значно вплине на відчуття при грі і якість ваших занять.
5
Основний шум в малому барабані виробляють металеві обручі, стали охоплювати його корпус. Для приглушення звуку рекомендується сильніше затягнути їх, або повністю зняти.
6
В корпус всередину, в розпірку до обох пластах вставте два шматка поролону 50 мм завтовшки, так, щоб вони впиралися в пласти, але залишали простір в центрі барабана порожнім. Крім того, можна придбати в магазині накладку з кевларового пластика і встановити її на барабан.
7
При великому бажанні, можна буде набити малий барабан подушками або ганчірками, але дане рішення сильно вплине на силу відскоку, що ускладнить вашу гру в майбутньому на нормальних барабанах. Якщо вам потрібен абсолютно глухий барабан, доцільніше буде придбати в магазині гумовий тренувальний пед, що імітує силу відскоку справжнього барабана.
Зверніть увагу
Не рекомендується повністю приглушувати малий барабан, так як в подальшому це може сильно вплинути на рівень вашої гри.