Як вкоротити ніс.

Багатьом жінкам щось в своїй зовнішності не подобається, навіть якщо це невелика, майже непомітна деталь. І найчастіше дами бувають незадоволеними формою носа : то він недостатньо рівний, то не настільки витончений, як хотілося б, то занадто довгий або широкий. За допомогою макіяжу візуально можна відкоригувати форму носа , зменшивши його довжину або звузивши. Важливо не перестаратися.
Інструкція
1
Першим ділом підготуйте шкіру, ретельно очищаючи її і тонізуючи. Далі нанесіть небагато зволожуючого або матуючого крему, який відповідає типу вашої шкіри. Щоб макіяж у вас не «поплив» дочекайтеся повного вбирання крему. Це відбудеться приблизно через 10 хвилин.
2
Потім вирівняйте за допомогою тональної основи колір обличчя. Вона повинна максимально підходити до відтінку шкіри. Можете за бажанням зафіксувати тональну основу пудрою, щоб надати шкірі матовість.
3
Ніс «картоплею» можна загримувати допомогою висветленія спинки носа , а також затемнення його крил. Тільки уникайте чітких геометричних ліній, намагайтеся дотримуватися плавну округлість форм. Округлості також можна додати в оформленні брів і макіяжі очей - це зробить округлу форму носа менш помітною.
4
Занадто широкий ніс можна візуально звузити шляхом затемнення його крил пудрою, трохи більше темної, ніж ваш колір обличчя. Якщо у вас ще й перенісся широка, доводите лінію затемнення до брів.
5
Широкий і водночас довгий ніс - важкий випадок. Але і тут все исправимо - додатково висвітліть всю спинку носа . Бажано наносити пудру від внутрішніх куточків очей і до вигину кінчика носа . Рухи повинні бути плавними і легкими.
6
Тепер гляньте на тон особи. Вам потрібно акуратно розтушувати переходи відтінків нанесеною пудри.
7
Можна відкоригувати і тонкий довгий ніс. Щоб його оптично вкоротити, потрібно на його кінчик, крила і верх нанести пензликом пудру, причому пудра повинна бути темніше на тон, ніж основний відтінок. Починайте працювати пензликом з підстави носа і направляйте її тільки знизу вгору. Слідкуйте за колірними переходами пудри - вони не повинні бути надто різкими. Ретельно розтушуйте кордону корекції. В довершення макіяжу нанесіть трохи рум'ян на кінчик носа .