Як зробити намордник самим. Зробити намордник для собаки своїми руками.

Відповідно до закону про зміст домашніх тварин, будь-яка собака в громадському місці повинна знаходиться в наморднику . Власникам собак декоративних або просто невеликих порід найчастіше зовсім незрозуміла ситуація, коли на маленькі мордочки їхніх улюбленців їм доводиться купувати намордник. Особливо невесело стає в зоомагазині, власник виявляє там цілий ряд потужних намордників, призначених для стримування собаки від укусу і жодного з них, підходящого на маленьку мордочку. В цьому випадку господарям собак маленьких порід і собак з нестандартною мордою залишається лише зшити намордник самостійно.
Вам знадобиться
  • - щільна тканина, бажано х/б;
  • - вимірювальна кравецькі стрічка;
  • - нитки №10 в тон тканини;
  • - два ремешка- тасьми;
  • - застібка для ремінця.
Інструкція
1
Намордник для неагресивних собак, який вдягають виключно для дотримання букви закону, найкраще шити з якісного тканого матеріалу. Підберіть тканину нейтральних тонів, яка добре пропускає повітря. Найкраще підійдуть різні види щільних бавовняних полотен.
2
Зніміть мірки з морди свого собаки. При вимірі залишайте невеликий припуск на злегка прочинені пащу. Спочатку виміряйте довжину виступаючої частини морди від рівня очей до кінчика носа. Вимірювання проводите м'якої кравецької стрічкою у верхній частині морди, з боків, а потім знизу. В останню чергу виміряйте відстань по бічній лінії морди від кінчика носа до потиличної точки на голові собаки. Запишіть всі проведені вимірювання.
3
Намалюйте викрійку майбутнього намордника. Краще всього якщо він буде складатися з окремих смужок шириною 0,5-1 см, в залежності від товщини морди вашої собаки.
4
Відповідно до проведеними вимірами і схемою крою, виріжте з матеріалу потрібне число тканинних стрічок шириною в 4 рази більше, ніж потрібна вам ширина смужок намордника. Кожну смужку складіть спочатку в два рази так, щоб обидва кінці дивилися всередину. Потім ще раз зігніть навпіл, залишивши всередині смужки необроблені кордону тканини. Прошийте складену смужку на відстані 1-2 мм від розкриваного краю. Одна деталь для намордника готова.
5
Виконайте аналогічним чином всі деталі намордника вашої собаки. Потім зшийте їх між собою відповідно до вашої схемою крою. Шви перпендикулярного з'єднання смужок проводите по межах всього перетину і додатково - по діагоналі.
6
Візьміть ремінці-тасьми, якими планується фіксувати намордник на голові собаки. До одного з двох ремінців з одного боку пришийте застібку. На другому ремінці зробіть також з одного боку дірочки по центру, в яких буде при застібанні фіксуватися застібка. Дірочки щільно обшийте ниткою, щоб уникнути розповзання тканини ремінця. Відповідно до вимірами, залиште ремінцям потрібну довжину, щоб можна було вільно застебнути намордник на голові собаки. Іншу частину ремінців відріжте. Пришийте ремінці-тасьми вільними кінцями до бічних сторонах намордника.
7
Все, намордник готовий. Приміряйте його собаці і застебніть ззаду на застібку. Можна спокійно виходити з улюбленцем в громадське місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Go0xPk9_QAw
Зверніть увагу
Не в якому разі не робіть намордник «глухим». Простота його виконання не варто подальших мук вашої собаки при його носінні. Вільне дихання - важлива складова вдало зшитого намордника.
Корисна порада
Уникайте використання тканин яскравих фарб, як би вам вони не подобалися. Адже носити намордник доведеться вашому собаці, а у неї зовсім інші смаки - яскравий колір не повинен миготіти у неї перед очима. Зазвичай вибирається тканина темних тонів - чорна, коричнева або сіра; Не використовуйте як скріплення частин намордника заклепки. Вони помітно обтяжують конструкцію, а при намоканні іржавіють. Це може негативно позначитися на шкірі вашої собаки.