Як заморозити троянду. Як заморозити пелюстки троянд.

Заморожені троянди можуть бути використані як елемент інтер'єру вашої квартири або просто як нагадування про романтичні моментах у вашому житті. Заморозити троянду нескладно, але весь процес займе досить більшу кількість часу. Для того щоб ваші заморожені троянди довго радували вас своїм виглядом, слід строго дотримуватися інструкцій по сухій заморозці і використовувати спеціальне обладнання.
Вам знадобиться
  • Кілька троянд, апарат для сухої заморозки (сублимационная машина).
Інструкція
1
Відокремте пелюстки троянд. Ви можете заморозити і цілу троянду зі стеблом, але цей процес може зайняти значно більше часу і привести до непередбачуваних результатів. Рекомендується все ж заморожувати тільки пелюстки.
2
Помістіть пелюстки в апарат для сухої заморозки і встановіть температуру, рівну -7 градусам за шкалою Цельсія. Заморозка троянди відбуватиметься в вакуумному просторі, що набагато прискорить процес заморозки.
3
Після завершення процесу заморозки встановіть нормальну (кімнатну) температуру на апараті, який буде поступово повертатися в нове температурний стан. Решті процес, який називається "сублімація", займе близько двох тижнів. Під час цього процесу вода, що міститься в пелюстках, переходить в газоподібний стан, що дозволяє надовго зберегти колір і форму самих пелюсток.
4
Зберігати заморожені пелюстки троянд слід в прохолодному сухому місці або в холодильнику.
Зверніть увагу
Не слід поміщати сухозамороженние пелюстки в морозильник, інакше вони швидко зів'януть.