Як увійти в мережу.

Зараз існує величезна безліч інтернет-провайдерів, які розрізняються за принципом здійснення зв'язку з глобальною мережею і за кількісними характеристиками підключення (швидкість передачі даних, обмеження по трафіку, вартість послуг і т.д. ). Однак, принципова схема підключення залишається практично однаковою для всіх провайдерів. Відмінності ж полягають лише в послідовності дій, які необхідно виконувати для підключення самому користувачеві.
Інструкція
1
Для підключення до інтернету через високошвидкісне підключення ADSL необхідно: Знайти на Робочому столі ярлик підключення (зазвичай це ім'я постачальника послуг або назва, задане вами при створенні даного підключення), потім клацнути по ньому два рази лівою кнопкою миші. У вікні, необхідно натиснути кнопку "Підключити" .Також сервіс підключення зазвичай знаходиться в меню "Пуск" на Панелі задач. Для запуску вікна підключення необхідно зайти в меню "Пуск", потім вибрати рядок "Підключення". У списку, що відкривається при наведенні курсору миші на дану строчку, необхідно вибрати потрібне вам підключення. Потім у вікні натиснути кнопку "Підключити".
2
При використанні для підключення до інтернету 3G-модема (інакше, USB-модем) необхідно: - Підключити модем до USB-порту.- Дочекатися, коли операційна система визначить підключений до комп'ютера устройство.- Запустити програмне забезпечення, за допомогою якого здійснюється підключення до інтернету. Зазвичай дані програми встановлюються автоматично при першому підключенні USB-модема до операційної системи. Знайти дану програму можна на Робочому столі або в списку "Усі програми" з меню "Пуск". Назва програмного забезпечення повинна відповідати імені постачальника послуг (наприклад, назвою стільникового оператора) .- Після запуску програми з'явиться запит ПІН-коду, в якому необхідно ввести код, отриманий вами при реєстрації даної СІМ-карти.- Якщо ПІН-код введено правильно, з'явиться головне вікно програми підключення. В даному вікні необхідно натиснути кнопку "Підключити".
3
При підключенні до інтернету через мережевий концентратор (в народі - хаб) необхідно пам'ятати, що підключатися, безпосередньо, до інтернету може лише один комп'ютер. Інші комп'ютери групи повинні мати тільки з'єднання з головним комп'ютером по локальній мережі. При цьому ip-адреси комп'ютерів повинні відрізнятися один від одного лише однією останньою цифрою (це забезпечує взаємодію комп'ютерів один з одним).
Корисна порада
Процеси виходу в інтернет з іншими (не настільки поширеними) видами підключення практично не відрізняються від наведених вище. Тому підключитися до мережі практично будь-якого провайдера можна або з меню стандартних підключень, або за допомогою відповідного програмного забезпечення.
Увійти в федеральну торгову мережа - значить істотно підняти рівень продажів і максимально охопити цільову аудиторію, особливо якщо мова йде про мегаполіс. За статистикою, 80% петербуржців здійснюють покупки в мережевих магазинах, небагатьом нижче цей показник по решті міст. Саме тому багато виробників прагнуть потрапити в торгові мережі Росії будь-яку ціну. А які дії для цього необхідно зробити?
Інструкція
1
Визначтеся з тим, яка роздрібна торгова мережа виявиться найбільш привабливим варіантом. Для цього необхідно зібрати відомості про її роботу, характеристики товарних позицій, по можливості переговорити з постачальниками продукції і отримати у них максимум інформації. Можна запитати і про умови, однак потрібно враховувати, що у вашому випадку вони будуть відрізнятися. Все залежить від умов угоди.
2
Уточніть спосіб зв'язку з контактною особою з питання співпраці, бажано дізнатися ім'я співробітника. Цю інформацію також можна використовувати в своїх цілях. Доведено, що періодичне звернення на ім'я дозволяє розташувати співрозмовника до діалогу і в його процесі розмови схилити його на свою сторону.
3
Зв'яжіться з представником торгової мережі і домовтеся про зустріч. Телефонні переговори - не кращий спосіб для вирішення таких важливих питань. Особистий контакт в даному випадку - важлива складова успішного укладення контракту.
4
Підготуйтеся до зустрічі. Ви повинні настільки добре орієнтуватися в своїй продукції, щоб у співрозмовника не виникало сумнівів щодо вашої компетенції. Наочні матеріали, витяги з бізнес-плану, результати господарської діяльності, перспективи майбутнього розвитку і детально розписана і, найголовніше, прорахована маркетингова стратегія, - речі, які опиняться відмінною підмогою під час презентації комерційної пропозиції.
5
Уточніть всі нюанси співпраці, такі як величину поставок, умови розміщення товарів на полицях, можливості використання додаткового обладнання, терміни реалізації продукції, деталі списання шлюбу і т.п.
6
Укладіть договір, якщо ви повністю згодні з його умовами. Якщо є розбіжності або ціна «вхідного квитка» виявиться непосильним, то не варто робити необачних вчинків. Зупиніться, ще раз подумайте, прорахуйте ризики, запропонуйте внести поправки в текст договору. У кожному разі, якщо попередня домовленість була досягнута, то вам вже простіше повернутися до цього питання через деякий час і, можливо, укласти контракт на більш вигідних умовах.
Зверніть увагу
Найважче увійти в торговельні мережі федерального значення з багатомільярдним оборотом, ціна «вхідного квитка» може виявитися непідйомною для виробників навіть середньої руки. Контракт же, як правило, укладається на строк не менше одного року (зазвичай з січня), тому знайти вільне місце на полиці не так-то просто. А міжнародні рітейлери набагато вимогливішими російських, і будь-які відступи від договору караються жорсткими штрафними санкціями аж до припинення співпраці в односторонньому порядку.