Як оновлювати файли.

Оновлювати файли потрібно по-різному - все залежить від самих файлів. Деякі найзручніше оновлювати через інтернет, оскільки додаток потребує регулярного оновлення для коректної роботи (або для забезпечення безпеки операційної системи). А деякі програми необов'язково оновлювати, тому відповідно метод іншій (зазвичай інсталятор або архів).
Інструкція
1
Перш за все, якщо у вас встановлена операційна система Windows, то оновлення системних файлів - дуже важлива справа. Оскільки, якщо у вас стара версія, то це може бути причиною системних помилок, конфліктів програмного забезпечення та багатьох інших неполадок. Тому оновлення просто необхідно для коректної роботи додатків. Спосіб поновлення на вибір користувача. Переважно всього «автоматичне оновлення», оскільки, якщо воно відключено в системі, то, можливо, ви пропустите важливу латочку для системи. Для того щоб включити автоматичне оновлення потрібно зайти за адресою: Пуск - Панель Управління - Автоматичне оновлення. Або, якщо вас не влаштовує автоматичне оновлення, то його можна скачати на офіційному сайті Microsoft (http://www.microsoft.com). Якщо ж у вас модифікована версія операційної системи, то оновлення краще завантажити з іншого джерела. Наприклад, на сайті присвяченому вашої модифікованої версії.
2
Програми, які постійно перебувають в системних процесах (наприклад, антивірус), бажано оновлювати автоматично з інтернету, оскільки подібні додатки потребують регулярного оновленні (іноді кілька разів на день). Довгий не її поновлення таких продуктів може серйозно зачепити безпеку операційної системи. А оновлювати кожного разу з сайту, швидше за все, просто незручно.
3
Якщо додатки, які повинні оновлюватися автоматично з інтернету, довгий час не отримували оновлень, потрібно гарненько все перевірити. Насамперед зайдіть в ту програму, натисніть пункт «властивості» або «довідка» і дізнайтеся версію. Потім перейдіть на офіційний сайт і подивіться, яка версія програми остання. Цілком ймовірно, що додаток перестало оновлюватися автоматично через те, що це застаріла версія. Для того щоб знову отримувати оновлення, потрібно завантажити останню версію програми з офіційного сайту.
4
Іноді оновлення не настільки обов'язково, і програма може коректно працювати без нього. Але воно може додати деякі функції в програму, виправити невеликі недоліки і т.д. Загалом, оновленням такого роду є патчі. Встановлюються вони досить просто. Звичайно потрібно завантажити інсталятор, потім запустити і вказати директорію програми. Але часом патч перебувати в архіві і, щоб його розпакувати, потрібно встановити програму WinRar. А далі, як правило, замінити старі файли з директорії програми на нові з архіви.