Як укладати стрижку боб. стрижка боб без укладання.

Популярність стрижки боб протягом вже декількох десятиліть пов'язана як з її універсальністю і великою кількістю варіантів виконання, в залежності від типу особи і структури волосся, але також і від можливості створення на її базі великого числа повсякденних і святкових зачісок. Для цього важливо знати лише кілька основних принципів укладання цієї популярної стрижки.
Вам знадобиться
  • Фен, кругла щітка для волосся, бігуді, пінка для укладки волосся або інше моделює засіб, затискачі для волосся, фіксує засіб.
Інструкція
1
Вимийте волосся. Якщо ситуація така, що для цього недостатньо часу, то саме стрижка боб допускає специфічний «мокрий» варіант укладання волосся в зачіску за допомогою гелю з ефектом мокрого волосся. Для цього частою гребінцем гладко зачешите волосся назад з проділом або без нього. Якщо довжина волосся дозволяє, то кінці на потилиці можна загорнути назовні за допомогою круглої щітки і фена.
2
Висушіть рушником вимите волосся. Якщо є необхідність в укладанні вже просушених волосся, то бажано злегка намочити їх з розпилювача. Оскільки стрижка боб в будь-якому випадку має на увазі об'ємну потиличну частину, то для укладання використовуйте піну або мус, що створюють об'єм. Нанесіть невелику кількість засобу для укладання на долоню руки і рівномірно розподіліть його по волоссю, приділяючи особливу увагу прикореневій зоні.
3
Визначтеся зі способом укладання, який вам більше подобається. Укладка волосся феном займе менше часу, за допомогою бігуді можна домогтися більш стійкою зачіски. Для роботи з феном найкраще використовувати велику круглу гребінець - брашінг або гребінець-скелет, створену спеціально для створення прикореневого обсягу. Укладку пасом можна виконувати в будь-якому порядку - від верхівки до потилиці або навпаки.
4
Професіонали зазвичай просушують волосся, починаючи з нижніх пасом. Для цього закріпіть основну масу волосся на маківці затискачем, відокремивши по лінії росту волосся на потилиці пасмо шириною близько 2-3 см. Пасмо накручується на круглу щітку або підводиться гребінцем-скелетом таким чином, щоб напрямок її відтягування було перпендикулярним шкірі голови - так створиться більший обсяг. Залежно від типу обраної зачіски, формуйте напрямок закручування пасом - всередину або назовні кінчиками.
5
Просушите подібним чином послідовно всі пасма, рухаючись у напрямку до проділу або якщо вам так зручніше, в напрямку від проділу до нижніх пасмам. Після остаточної просушки ви отримали об'ємний боб. Якщо в потиличній зоні після цього зробити начіс декількох пасом біля кореня, то це ще більше збільшить і зафіксує отриманий обсяг.
6
Якщо в якості способу укладання ви вибрали бігуді, то накрутіть волосся в тому ж порядку і дочекайтеся повного висихання волосся на бігуді. Зніміть бігуді. Якщо ваша мета - об'ємний боб, розчешіть локони. Якщо як зачіски вам би хотілося бачити пружні кучері, то обережно знявши бігуді, розберіть локони пальцями, злегка струшуючи їх.
7
Завершіть укладку виділенням декількох пасом у особи, фіксацією загнутих кінчиків або оформленням чубчика. При бажанні закріпіть зачіску лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M_oWIYfl-fo
Зверніть увагу
При регулярному використанні гарячого фена, особливо при щоденній укладанні таким чином, необхідно особливо ретельно стежити за станом волосся і шкіри голови - фен сприяє його пересушування.
Корисна порада
Боб - одна з тих стрижок, яка хороша і практично без укладання. При нестачі часу можна сушити волосся вниз головою гарячим феном, а потім, відкинувши волосся назад, зробити проділ і оформити окремі прядки воском; Якщо ви любите бігуді, то найбільш зручні для укладання волосся, підстрижених таким чином, бігуді з липучкою