Як зробити самому донну вудку. Як зробити вудку з чебурашкою відео.

Гарна донна вудка дозволяє візуально і на слух визначити покльовку не тільки великої, а й дрібної риби, а також правильно вибрати момент підсічки. Конструкції донок бувають різними, і часто рибалки майструють їх самі, з урахуванням індивідуальних переваг і особливостей лову в конкретній місцевості.
Інструкція
1
В якості донної вудки багато досвідчені рибалки використовують звичайний спінінг, особливим чином переобладнаний для донного лову. Спінінг в якості донної вудки дозволяє здійснювати далекі кидки приманки і полегшує виважіваніе великих екземплярів. На кінці волосіні закріплюється плоске грузило, а на окремому повідку довжиною близько 150 мм прив'язується одинарний гачок. Повідець кріпиться до волосіні на 200 мм вище грузила.
2
Деякі види риб, наприклад, судак, не терпить грубої снасті. При лові такого видобутку недоцільно використовувати на донної вудці товсті жилки і кілька повідків - це знижує кількість клювань. Покльовка великої риби при ловлі донною вудкою зазвичай виражається в погойдуванні сторожка.
3
При лові на донку добре зарекомендували себе грузила в вигляді якірця. Для виготовлення такого грузила візьміть латунну трубку діаметром 15 мм і довжиною 60 мм. Вставте в трубочку три дротяних стерженька діаметром 2 мм і довжиною 100 мм і залийте свинцем. На одному кінці трубочки зміцните кільце для волосіні. Виходять з іншого боку кінці дротів зігніть у вигляді якірця.
4
При закиданні такого грузила лапки якірця утримують насадку на місці, чіпляючись за грунт, а при витягуванні снасті лапки розгинаються і не перешкоджають руху волосіні з насадкою або спійманої рибою.