Як зробити своїми руками будинкового.

Якщо ви вирішили своїми руками зробити зберігача домашнього вогнища, перед вами відкривається величезний вибір, як це зробити. Домовик, хоч і має ряд обов'язкових рис - істота дуже вільне в його зображенні. І знаючи лише основні прийоми, можна створити свого особистого і ні на кого не схожого захисника домашнього вогнища.
Інструкція
1
Вирушайте в інтернет на пошук натхнення, пошукайте мультики, картинки або речі з будинковими, подивіться, що вже було до вас і що ви можете привнести нового. Для того щоб зарядитися додатковими ідеями, почитайте різні легенди та історії про домовика: ким він служить в будинку і як його представляли в далекі часи на Русі. Все це допоможе вам створити ваш власний унікальний образ.
2
Відвідайте магазин вишивки. Беріть все, що вам сподобалося: будь-якого кольору нитки, тканини, вставки і вирізки. Купіть деталі дрібного декору: корзинку, сердечко, жучків, квіточки, та й все що завгодно, що вважаєте за потрібне. Пам'ятайте, що немає стандарту, на який можна було б рівнятися в створенні цього міфічного істоти. Крім цього купите всі необхідні інструменти - набір голок, захист для пальців (наперсток), подушку для голок і кілька англійських шпильок для допомоги в роботі. Намагайтеся купити все, що хочеться. Дані речі коштують недорого, проте приносять задоволення в роботі. Іграшка, зроблена з любов'ю - завжди хороша іграшка.
3
Сшейте тільце домовенка зі шматків тканини і набийте їх підручним матеріалом: ганчірками, ватою або чим-небудь ще. Після того як тіло буде готове, почніть "оживляти" його. Велика густа борода, добрі живі очі і смішні постоли, як правило, є символами будинкового, але і всі ці речі можна змінити - хто знає, як виглядає домовик в 21 столітті. Цілком можливо, що він одягнений в шикарний смокінг і у нього проколоте праве вухо. Так що не бійтеся експериментів.
Зверніть увагу
Домовой - це древній хранитель достатку і спокою в будинку. Для того, щоб зробити домовичка своми руками нам знадобиться: - Тканина бавовняна (біла для тільця і кольорова для одягу); - Матеріал для набивання (синтепон або холофайбер)
Корисна порада
Можна додати атрибути будинкового: - деревянниую ложку, щоб господарі були завжди ситі, - ключ від будинку, щоб світ був у хаті, - мішечок з крупою про запас, - монетки, щоб у будинку водилися грошенята.