Як загартувати пружину. Як зробити пружину в домашніх умовах.

Термічна обробка пружин полягає в тому, що нагріванням стали до певної температури, витримкою при такій температурі і подальшим охолодженням викликають бажану зміну властивостей металу. Одним з видів термічної обробки пружин є їх гарт.
Інструкція
1
Навивка і гарт пружин здійснюється з одного нагріву до температури 900оС в спеціальній печі. Тривалість нагріву може коливатися в межах від 10 до 30 хвилин і залежить від діаметра прутка заготовки пружини.
2
навивку пружин з нагрітих прутків при виробництві невеликих серій ведуть на токарно-гвинторізному верстаті, обладнаної спеціальним пристосуванням для навивки. Навита пружина подається в гартівний барабан, частота обертання якого встановлюється з урахуванням часу, необхідного для гарту пружини, що визначається діаметром прутка.
3
Якщо з точки зору технології не виходить загартувати пружину з одного нагріву, то після навивки її повторно нагрівають під загартування. При масовому виробництві пружин операції нагріву і гарту можна механізувати шляхом установки поруч з піччю гартувального бака і конвеєра.
4
Як закалочной середовища використовується вода при температурі близько 40оС, а також трансформаторне масло при температурі не вище 60оС.
5
З метою поліпшення механічних властивостей і усунення внутрішніх напружень після гарту пружини піддаються відпуску в конвеєрній печі. Інтервал між загартуванням і відпусткою не повинен перевищувати чотирьох годин. Відпустка здійснюється при температурі в межах 480-520оС. Охолодження пружин ведуть у воді, температура якої не перевищує 100оС, а також на повітрі в закритому приміщенні.
6
Залишкову деформацію пружини після гарту і відпалу знімають після охолодження металу одноразовим стисненням до зіткнення витків з витримкою в кілька секунд.